Odpowiadasz na:

Bajeczny wystrój tylko z Magic Time!

Zarówno w przypadku dekoracji altany w Parku Oliwskim w Gdańsku, jak i fryzury i makijażu miałam po dwa podejścia. Aż wreszcie trafiłam na Panią Irenę, która swoim życzliwym uśmiechem i dobrym... rozwiń

Zarówno w przypadku dekoracji altany w Parku Oliwskim w Gdańsku, jak i fryzury i makijażu miałam po dwa podejścia. Aż wreszcie trafiłam na Panią Irenę, która swoim życzliwym uśmiechem i dobrym słowem sprawiła, że postanowiłam Jej zaufać. I wszystko okazało się bajkowe! :) Wystrój altany - 11 w skali 10, tak samo polecona przez Panią Irenkę fryzjerka oraz dalej polecona makijażystka wyszły poza skalę! Pani Irena spełniła wszelkie prośby odnośnie wystroju, bukietu i innych detali. Efekt końcowy był niesamowity :) Nazwa firmy idealnie oddaje rzeczywistość - biorąc pod uwagę, że Państwo Młodzi niewiele pamiętają, ale Goście i owszem, nikt nie znalazł ani jednego najmniejszego minusika w całej uroczystości. Możemy z radością ogłosić, że dzięki Pani Irence ceremonia zaślubin była dla nas istnym Magic Time :)
Zatem jeśli możemy służyć pomocną radą, polecamy serdecznie współpracę z panią Ireną Kurek. Cenimy wysoce osobiste zaangażowanie oraz słowność "Pani Agnieszko, Panie Łukaszu, proszę się o nic nie martwić, wszystko będzie cudowne". I takie było! :)
Dziękujemy! :)

zobacz wątek
8 lat temu
~Agnieszka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry