Odpowiadasz na:

Rewelacja!

Dosyć długo szukaliśmy odpowiedniego zespołu na nasze wesele. Mieliśmy imprezę w ogrodzie, pod namiotami. Na Rock and Feler zdecydowaliśmy się po przesłuchaniu ich wykonań na ich stronie... rozwiń

Dosyć długo szukaliśmy odpowiedniego zespołu na nasze wesele. Mieliśmy imprezę w ogrodzie, pod namiotami. Na Rock and Feler zdecydowaliśmy się po przesłuchaniu ich wykonań na ich stronie internetowej. Jedną z ważnych spraw, które wpłynęły na naszą decyzję było też to, że nie grają disco polo, którego bardzo chcieliśmy uniknąć. Skontaktowaliśmy się z Panią Martą i wspólnie dograliśmy szczegóły - zaproponowała nam repertuar (każda piosenka wypisana na liście), zabawy, formę toastów, poprosiła o nagranie piosenki do pierwszego tańca, do którego uczyliśmy się tańczyć... Ogólnie pełen profesjonalizm :) Poprosiliśmy, żeby kilka piosenek nie było granych, bo ich po prostu nie lubimy - zespół nie zrobił żadnego problemu. Tak samo nie chcieliśmy żadnych zabaw.

Był trochę strach, że goście będą się średnio bawić, bo jak to tak bez konkursów i "Jesteś szalona"?

Ale wyszło GENIALNIE! Zespół fantastycznie poprowadził całą imprezę. W pewnym momencie chyba tylko 2 osoby zostały przy stolikach, a tak to wszyscy tańczyli.

Wszystkim bardzo polecam Rock and Feler! Będziecie się cudownie bawić :)

zobacz wątek
6 lat temu
~Marcelina

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry