Odpowiadasz na:

Podziękowania za możliwość zakończonej edukacji w szkole PLEJADA !!

Najlepsza kadra nauczycielska w całym woj pomorskim !!!

Największe podziękowania, składamy Naszemu Opiekunowi grupy Pani BEACIE. Jest to genialny pedagog z powołania, jak również... rozwiń

Najlepsza kadra nauczycielska w całym woj pomorskim !!!

Największe podziękowania, składamy Naszemu Opiekunowi grupy Pani BEACIE. Jest to genialny pedagog z powołania, jak również wybitny nauczyciel, który zawsze miał dla nas czas i na którego mogliśmy liczyć w każdej sytuacji.
Jest osobą bardzo rzetelną i sumienną, właśnie dlatego wymagała od nas dokładności i solidności podczas wykonywania zadań oraz staranności, a także profesjonalizmu w naszych działaniach.
Nauczyła nas również ogromnej empatii i otwarcia się na potrzeby drugiego człowieka. Jej nieocenionym atutem było wsparcie i zrozumienie, które dawała nam w chwilach naszych słabości i zwątpienia, w chwilach trudnych. Nauka z Nią była dla nas ogromną przyjemnością, odkrywaniem nowych horyzontów oraz poszerzaniem naszej wiedzy.
Przez ogromne umiejętności i doświadczenie Pani Beaty jako grupa śmiało możemy stwierdzić, że to właśnie dzięki Jej staraniom konsekwencji w nauczaniu oraz przekazaniu nam zarówno wiedzy teoretycznej jaki i praktycznej, zostaliśmy PROFESJONALNIE przygotowani do zawodu Masażysty.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Absolwenci kierunku Technik Masażysta rocznik 2015-2017

zobacz wątek
5 lat temu
~Bogdan

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry