Odpowiadasz na:

Profesjonalnie i swobodnie :)

Dekoracja na najwyższym poziomie. Pond naszymi oczekiwaniami. Najlepsza! :)
Polecamy każdemu współpracę z Panią Karoliną (Weselmy się razem). Na początku, kiedy termin wesela jest jeszcze... rozwiń

Dekoracja na najwyższym poziomie. Pond naszymi oczekiwaniami. Najlepsza! :)
Polecamy każdemu współpracę z Panią Karoliną (Weselmy się razem). Na początku, kiedy termin wesela jest jeszcze odległy, Pani Karolina "porządkuje" niepokoje i przedstawia wstępny plan. To wycisza i optymistycznie nastraja narzeczonych - w tym przypadku nas :) Potem - na kolejnych etapach przygotowań ślubnych - jest obecna, zaangażowana i jak anioł stróż otacza opieką swoich klientów. Pani Karolina jest bezkonkurencyjna! Dotąd nie poznaliśmy ani nawet nie słyszeliśmy o kimś, kto byłby lepszy.
Nasi goście, podobnie jak my, byli zachwyceni i zauroczeni dekoracją sali weselnej. Każdy detal był dopieszczony. Pani Karolina solidnie, dokładnie z 200% zaangażowaniem wypełniła swoje zadanie! Niewielu jest ludzi, którzy swoją pracę wykonują z takim zamiłowaniem, szacunkiem i wyrozumiałością. Klienci - narzeczeni, którzy w stresie i niepewności organizują swoje wesele, mogą śmiało oddać stery i zaufać Pani Karolinie, która do samego końca czuwa nad wszystkim i wspiera przyszłych małżonków jak się da!!!
Dziękujemy Pani Karolino!!!
Marta i Krzysiek (14.04.2018r.)

zobacz wątek
1 rok temu
~Marta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry