Odpowiadasz na:

Troche lepiej niż sopot

Po sopocie odwiedziłem również tor w gdańsku i muszę przyznać, że robi wrażenie wizualnie. Natomiast znów zderzamy się z cenami, niby taniej ale też przejazdy krótsze i znów wymuszanie zakupu... rozwiń

Po sopocie odwiedziłem również tor w gdańsku i muszę przyznać, że robi wrażenie wizualnie. Natomiast znów zderzamy się z cenami, niby taniej ale też przejazdy krótsze i znów wymuszanie zakupu kominiarki i wyrobienia karty (dobrze że już miałem). Co do gokartów to również robią wrażenie gdy się na nie spojrzy, natomiast gdy się wsiądzie i ruszy i czeka na "efekt wow" to czar pryska...tak jak Formuła E nigdy nie będzie popularniejsza od Formuły 1, tak samo gokart elektryczny choćby nie wiadomo jak naszpicowany bajerami (wsteczny, światła, jakieś przyspieszenia) nigdy nie będzie dawał większej frajdy od spalinowego.
Pętla natomiast zdecydowanie za krótka i znów ciężka do wyprzedzania, może dlatego nie da się w pełni wykorzystać potencjału gokartów.
Polecam przenieść elektryki na tor w sopocie :)
Ogólnie polecam dla samego porównania między gokartami, natomiast jeśli ktoś ma zamiłowanie do tradycyjnych gokartów to szkoda czasu na te bzyki :)

zobacz wątek
2 lata temu
~Piotr

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry