Odpowiadasz na:

Restauracja nie ogarnia obsługi klientów

Bardzo jestem zawiedziony. Jedzenie nawet dobre, chociaż pizza jest raczej słaba, niemniej zawalają temat kiepską obsługą. Na dania czekaliśmy około 70 minut, pan kelner nie bardzo się kwapił z... rozwiń

Bardzo jestem zawiedziony. Jedzenie nawet dobre, chociaż pizza jest raczej słaba, niemniej zawalają temat kiepską obsługą. Na dania czekaliśmy około 70 minut, pan kelner nie bardzo się kwapił z wyjaśnieniami innymi niż w deseń "zawsze się tyle czeka". Miny więc po prawie półtorej godziny od zamówienia mieliśmy raczej kwaśne.

Kącik dla dzieci praktycznie nie istnieje - można połamanymi świecówkami pomalować menu. I to na stojąco, bo - owszem - stolik jest, ale krzesełek nie ma.

Reasumując, jeśli chcecie zorganizować sobie urodziny, czy jakąś inną uroczystość w restauracji raczej droższej niż tańszej, to zdecydowanie polecam inne miejsca. Ja mam spartaczone urodziny, choć fakt faktem, jestem bogatszy o doświadczenie, więc zawsze coś. Krewna składała mi życzenia, pytała "jak w tej nowej knajpie w miejsce Mariaszka?", no cóż, doradziłem, by odwołała rezerwację. I wam też to doradzam. Jest sporo fajniejszych włoskich miejscówek.

zobacz wątek
3 lata temu
~KL

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry