Odpowiadasz na:

Odradzam każdemu,

chciałem umeblować całe mieszkanie i z żoną około godziny 18 obszedłem wszystkie sklepy, meble nie zawróciły nam w głowie, chociaż na dwie sofy byliśmy już zdecydowani, za to gdy po pół gdzienie... rozwiń

chciałem umeblować całe mieszkanie i z żoną około godziny 18 obszedłem wszystkie sklepy, meble nie zawróciły nam w głowie, chociaż na dwie sofy byliśmy już zdecydowani, za to gdy po pół gdzienie wróciliśmy do auta, znaleźliśmy mandat za brak opłaty parkingowej w kwocie 95 PLN!

To jakieś kpiny! Strefa płatnego parkowania przy sklepach, w dodatku bardzo słabo oznaczona i do tego po godzinie 18!

Gdybym wiedział, że muszę zapłacić, nie miał bym problemu, ale tej informacji nie widać! Nie ma z kim na ten temat porozmawiać, a jestem pewien, żę jakiś cieć siedzi tam cały dzień i tylko czeka aż ktoś wyjdzie z auta, żeby przysolić mu prawie 100 złotych kary!

Wg mnie jest bardzo wielu klientów zaskoczonych taką rzeczywistością, bo wiele aut miało za wycieraczkami mandaty, wygląda to że jacyś cwaniacy żerują na niewiedzy ludzkiej!

Nigdy więcej tam nie przyjadę na zakupy i będę odradzał wszystkim moim znajomym, człowiek chce wydać na sofy ciężkie pieniądze, a w zamian zostaje potraktowany jak śmieć!

Jak dla mnie skandal!

zobacz wątek
1 rok temu
~Tomasz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry