Odpowiadasz na:

Zabawa na najwyższym poziomie.

W trakcie poszukiwań DJa na planowane wesele zwróciliśmy uwagę na maksymalną ocenę od prawie 30 wcześniejszych klientów. Zadzwoniliśmy do pana Jacka i zakończyliśmy poszukiwaniu, ponieważ od... rozwiń

W trakcie poszukiwań DJa na planowane wesele zwróciliśmy uwagę na maksymalną ocenę od prawie 30 wcześniejszych klientów. Zadzwoniliśmy do pana Jacka i zakończyliśmy poszukiwaniu, ponieważ od pierwszego kontaktu okazał się bardzo kulturalnym człowiekiem, który zna się na swoim fachu. Ustalenia przebiegły bardzo sprawnie i z naszych pomysłów oraz porad DJa Jacka wyszedł pierwszorzędny plan wesela.
Na weselu niczym nie musieliśmy się przejmować, ponieważ DJ współpracował z obsługą sali i pilnował, aby wszystko szło zgodnie z planem. Zabawy i atrakcje były naturalnie wplatane w bieg wesela. Dzięki doborowi muzyki, również konsultowanemu wcześniej z nami, bawiliśmy się przednio do samego końca.
Bardzo dziękujemy panu Jackowi za wspaniałą oprawę naszego wesela. Nasze oczekiwania i pomysły zostały doszlifowane dzięki Pana fachowej pomocy i wyczuciu. Była to najlepsza impreza w życiu. Goście i obsługa także chwalili oprawę muzyczną oraz kulturę i profesjonalizm prowadzącego.

zobacz wątek
2 lata temu
~Paweł i Marta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry