Odpowiadasz na:

Joanna - opinia

Przedszkole Lokomotywa całym sercem polecam rodzicom, którym zależy na solidnym kształceniu i wychowaniu swoich dzieci w atmosferze miłości, życzliwości i szacunku. Nasza córka ukończyła już... rozwiń

Przedszkole Lokomotywa całym sercem polecam rodzicom, którym zależy na solidnym kształceniu i wychowaniu swoich dzieci w atmosferze miłości, życzliwości i szacunku. Nasza córka ukończyła już przedszkole, obecnie mamy tu dwoje młodszych dzieci. Do placówki dojeżdżamy z Gdyni i obserwując owoce edukacji naszych dzieci, naprawdę widzimy sens wysiłków związanych z dojazdami. Mam poczucie, że w tym przedszkolu pięknie kształtowany jest zarówno umysł jak i serce dziecka.
Kompetentni wychowawcy z radością, życzliwością i szacunkiem uczą dzieci, wzbudzają ciekawość świata. Dzieci mają bogaty program nauczania, ale nie mam absolutnie poczucia, by były przeciążone. Cieszą się dodatkowymi zajęciami. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna, a współpraca na linii dom - przedszkole naprawdę owocna. Gdy jest jakiś problem, rodzice razem z wychowawcą wspólnie zastanawiają się, jak najlepiej pomóc dziecku. Konflikty rozwiązywane są poprzez spokojną rozmowę. Dzieci uczone są uprzejmości i szacunku. Modlą się wspólnie z wychowawczyniami, obecność Pana Boga jest czymś naturalnym.
Wraz z mężem staramy się o jak najlepsze środowisko wychowawcze dla naszych dzieci dlatego polecamy Lokomotywę.

zobacz wątek
6 miesięcy temu
~Joanna

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry