Odpowiadasz na:

Olaf - opinia

Z GAUM, a dokładnie z Josephem miałem okazję współpracować podczas 3 miesięcznego kursu Akademii Negocjatora. Dawno nie uczestniczyłem w tak świetnie przygotowanym, ale przede wszystkim skutecznym... rozwiń

Z GAUM, a dokładnie z Josephem miałem okazję współpracować podczas 3 miesięcznego kursu Akademii Negocjatora. Dawno nie uczestniczyłem w tak świetnie przygotowanym, ale przede wszystkim skutecznym szkoleniu. Joseph ma ten rzadki dar przekazywania trudnych kwestii w przystępnej formie. Co jednak najważniejsze, w negocjacjach skutecznie wykorzystuję praktyczną wiedzę zdobytą podczas zajęć Akademii Negocjatora, dzięki czemu bardzo szybko polepszyłem swoje wyniki sprzedażowe. Zadowolony jestem ja i moja firma :)
Polecam Josepha jako profesjonalistę w tym, co robi. Jego szeroka wiedza, kompetencje, poczucie humoru, ale przed wszystkim wieloletnia praktyka musi zaowocować sukcesem dla każdego, kto zechce z nim współpracować.
Joseph jest najlepszą wizytówką prowadzonej przez siebie firmy, więc mogę w ciemno wszystkim polecić szkolenia i kursy organizowane przez GAUM!

zobacz wątek
1 rok temu
~Olaf

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry