Odpowiadasz na:

Filip - opinia

Do OSK'u Piąty Bieg zapisałem się w czerwcu 2020. W czasie wakacji uczęszczałem na zajęcia teoretyczne, które były prowadzone przez Mikołaja. Oprócz samych przepisów, wykłady były uzupełniane o... rozwiń

Do OSK'u Piąty Bieg zapisałem się w czerwcu 2020. W czasie wakacji uczęszczałem na zajęcia teoretyczne, które były prowadzone przez Mikołaja. Oprócz samych przepisów, wykłady były uzupełniane o różne historie z jazd kursantów, w tym egzaminów, dzięki czemu można było wyciągnąć konkretne wnioski i nie można było się zanudzić na zajęciach.
Do nauki teorii otrzymałem dostęp do aplikacji z aktualną bazą pytań oraz książkę z przepisami drogowymi. Przerobienie pytań spokojnie wystarczyło na zdanie egzaminu teoretycznego.

Praktyczną część miałem z instruktorem Bartkiem. W czasie 30 godzin przejechaliśmy wszystkie trudne skrzyżowania, które mogły mieć miejsce na egzaminie. Bartek z wielkim spokojem reaguje na błędy, tłumaczy co i jak należy zrobić, aby nie popełnić błędu. Po paru godzinach jazd pojechaliśmy na plac manewrowy, który był identyczny do tego na egzaminie praktycznym. Mimo braku doświadczenia z autem przed nauką jazdy zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem.

Uważam, że wybór tej szkoły jazdy był bardzo udany, ponieważ instruktorzy świetnie nas przygotowują zarówno pod egzamin, jak i pod jazdę codzienną samochodem.

Polecam!

zobacz wątek
1 tydzień temu
~Filip

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry