Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
11 Lipiec 2015 wesele z spoko oko to przyjemność wątek zamknięty Witam Co by tu dużo mówić. Profesjonalne, rzetelna, kreatywna itd.firma....
~Błażej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

Współpraca z Wojtkiem była prawdziwą przyjemnością! wątek zamknięty Dziękujemy Wojtkowi za wspaniały film w którym widać ciężką pracę jaką...
~Kamila i MIchał Kulewitz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

KURS wątek zamknięty Byłem na kursie u Pana Wojtka i mimo 20 godzin nauki sporo się nauczyłem :)...
~Maro
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Kamerzysta na 6 wątek zamknięty Pan Wojtek profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest elastyczny i dba o...
~Pan Młody
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

POLECAMY!!! wątek zamknięty Można krótko i zwięźle opisać pana Wojtka. Profesjonalny i taki jak być...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

Film z wesela wątek zamknięty Zamawialismy u Pana Wojtka film z wesela i jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~kasia i kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

byliśmy zadowoleni wątek zamknięty Wojtek pracuje bardzo szybko, nawet nie spodziewaliśmy się, że materiał...
~SafeTech sp.j.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Rewelacja wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni. Film jest dynamiczny. Bardzo profesjonalny i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu, który przygotował dla nas pan Wojtek....
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

super wątek zamknięty szybki kurs filmowania
~ja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Monika - opinia wątek zamknięty W lipcu skorzystaliśmy z usługi pana Wojtka i jesteśmy bardzo zadowoleni z...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Ewa - opinia wątek zamknięty Pan Wojtek nagrywał dla mnie film branżowy, efekt przerósł moje oczekiwania,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty SpokoOko to Pan Wojtek:) Jest to osoba, która z wielkim zaangażowaniem i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Polecam Spoko Oko :) wątek zamknięty Chociaż to początkujący filmowiec, to jego profesjonalne podejście do sprawy...
~gacek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 października 2013

Niesamowite pomysły wątek zamknięty Zamówiliśmy z żoną pocztówkę filmową dla znajomych - nie przypuszczaliśmy, że...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Wideofilmowanie SpokoOko wątek zamknięty Pan Wojtek z firmy SpokoOko filmuje profesjonalnie i z polotem. Jest bardzo...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

filmowanie / fotografia wątek zamknięty Praca p. Wojtka: oryginalna, kreatywna, elastyczna. Filmy ciekawe, z...
~MA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Profesjonalista wątek zamknięty Wojtek ze swym SpokoOkiem to gwarancja oryginalności i niepowtarzalności....
~Krupnik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Mistrzostwo wątek zamknięty Profesjonalizm w najwyższym stopniu. Tak można określić całokształt pracy...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Pełen profesjonalizm ! wątek zamknięty W dzisiejszych chorych czasach , spotkanie kogoś takiego jak pan Wojtek i...
~hristo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry