Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamila - ocena nowy temat Panią Agnieszkę poznałam przechodząc kryzys okołorozwodowy, i szczerze powiem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Marek - ocena Życie czasami toczy się tak, iż mimo, że jesteśmy przekonani, że damy sobie...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 października 2023

Kasia - opinia Trafiłam do Pani Agnieszki właśnie przez Trójmiasto, wcześniej miałam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Dominika - opinia Pani Agnieszka opiekowala sie mna przez ponad rok... Jestem Jej bardzo...
~Dominika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Agata - opinia Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie nie stwarza zbędnego...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Agnieszka to człowiek z pasją. Potrafi "wejść" w drugiego człowieka, tak, że...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 października 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Praca z Agnieszką to przyjemność sama w sobie. To skuteczna droga do siebie...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 października 2020

Ania - opinia wątek zamknięty Agnieszka. Jest nie tylko Terapeutą, jest również Towarzyszem. Nie tylko...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 maja 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Rok spędzony z Agnieszką to najlepiej zainwestowany czas i pieniądze w samą...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Polecam Panią Agnieszkę z pełną odpowiedzialnością. Pomoże Ci, lub Wam,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Dla Własnej Świadomości - polecam wątek zamknięty Jeśli szukasz porad jak w "pseudo poradnikach " - nie przychodź Jeśli zaś...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Gorąco polecam! wątek zamknięty Pani psycholog pomogła uratować nasz związek. Bardzo konkretna i stanowcza, a...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2019

Wspaniala, ciepla, madra, stanowcza,ratujaca ludzka dusze wątek zamknięty Pani Agnieszka jest wspanialym pschylogiem, pelnym empatii, zrozumienia,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Polecam - bardzo dobra specjalistka wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Agnieszki drugi rok i zamierzam kontynuować terapię....
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 września 2018

Swietny specjalista ! Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Bardzo , bardzo polecam ! Pani Agnieszka jest swietnym specjalista,...
~K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Wiedziałam ze psycholodzy pomagaja ludziom, ale myslalam ze u mnie jest to...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Pani Agnieszka to profesjonalny psycholog, a także empatyczna, życzliwa,...
~marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Profesjonalnie i konkretnie wątek zamknięty Każda wizyta u Pani Agnieszki była cennym doświadczeniem. Bardzo szybko...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Wspaniała i skuteczna wątek zamknięty Pani Agnieszka to bardzo dobra, doświadczona psycholog, ciepła, empatyczna...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Najlepszy psycholog! wątek zamknięty Agnieszka, to przede wszystkim wspaniały i doświadczony człowiek, a potem...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry