Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warsztaty z makijażu dziennego i wieczorowego wątek zamknięty Super warsztaty, tajniki makijażu wytłumaczone bardzo dobrze krok po kroku,...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2019

Polecam!! wątek zamknięty Przemiła i profesjonalna osoba. Makijaże przepiękne! Polecam
~Grażynka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Najlepsza makijażystka wątek zamknięty Pani Agata jest mistrzem, makijaże są piękne, świeżo wyglądają,dlugo się...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Super !!!! wątek zamknięty Bardzo polecam !! Miła atmosfera, a makijaż?! Makijaż marzeń !! Jeszcze raz...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Wspaniała kosmetyczka wątek zamknięty Miałam przyjemność być kilka razy malowana przez Panią Agatę. Wspaniała i...
~ula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2018

Lekcja makijażu indywidualnego wątek zamknięty Dziewczyny, jeśli chcecie zrobić coś dla siebie, poznać tajniki makijażu i...
~Daria Lewicka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Warsztaty makijażu wieczorowego wątek zamknięty Bardzo profesjonalne szkolenie makijażowe, przeprowadzone rzetelnie i bardzo...
~B4jk4
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 marca 2018

Warsztaty makijażu dziennego wątek zamknięty Warsztaty prowadzone przez Panią Agatę dostarczyły mi cennej wiedzy na temat...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Warsztaty makijażu wątek zamknięty Cudowna atmosfera warsztatów. Profesjonalne podejście i mnóstwo przydatnych...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Warsztaty makijażu dziennego wątek zamknięty Jestem zachwyconą uczestniczką warsztatów, prowadzonych przez panią...
~Olala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

makijaz slubny wątek zamknięty Pani Agata jest absolutna profesjonalistka i do tego przesympatyczna osoba ,...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry