Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super śliczne pazurki wątek zamknięty Jak najbardziej polecam ten salon,bynajmniej wypróbowałam tam paznokcie u p....
~Karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 października 2009

ŚWIETNY GABINET! wątek zamknięty Jeśli pazurki, to tylko w A-studio u pani Ani! Gorąco polecam, paznokcie są...
~Sunny
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 lutego 2008

:)) wątek zamknięty Profesjonalizm i bardzo dobra jakosc używanych materiałow do zdobienia...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

Zdecydowanie POLECAM wszystkim!!! wątek zamknięty Byłam tam wczoraj pierwszy raz i napewno nie ostatni..... Obsługa bardzo...
~GosIuNia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2007

Zadowolona - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, na zadawane pytania zawsze fachowa odpowiedz ,...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 lipca 2007

polecam!!!!! wątek zamknięty Byłam w salonie na oczyszczaniu twarzy jak i manicure i pedicure i naprawdę...
~niusia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

Biedronia;-) - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce,które swoim przyjaznym klimatem zachęca do powrotów;-)ale...
~Biedronia;-)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 8 czerwca 2007

Polecam !! wątek zamknięty Super salon, rewelacyjna oraz bardzo miło i serdecznie nastawiona obsługa....
~Karina
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Polecam !!!!!!!!!! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, miły i ciepły prawie domowy klimat. Fachowe zabiegi i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo fajnie, że w końcu jest taki salon w Rumi.Obsługa miła, ceny ok, a...
~karla555
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 11 marca 2007

Polecam wszystkim serdecznie!! wątek zamknięty Naj naj naj naj.. wszystko naj:)) salonik bardzo przyjemny i przyjazny dla...
~kajka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry