Widok

A miało być tak pięknie...

Chyba zmienili kucharza...Byliśmy stałymi klientami z okolicy;do wczoraj.
Pizza-ciasto bez smaku,nie wyrośnięte...Fuj.
Obiad-surowe frytki,malutki bezsmakowy niby kotlet...Bee.
Gdzie jest to Quattro które,znaliśmy???
Moja ocena
BarQuattro kategoria: Bary
obsługa: 3
 
menu: 5
 
jakość potraw: 2
 
wygląd i czystość: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak mówisz......................................................................................................................
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry