Widok
A miało być tak pięknie...
Chyba zmienili kucharza...Byliśmy stałymi klientami z okolicy;do wczoraj.
Pizza-ciasto bez smaku,nie wyrośnięte...Fuj.
Obiad-surowe frytki,malutki bezsmakowy niby kotlet...Bee.
Gdzie jest to Quattro które,znaliśmy???
Pizza-ciasto bez smaku,nie wyrośnięte...Fuj.
Obiad-surowe frytki,malutki bezsmakowy niby kotlet...Bee.
Gdzie jest to Quattro które,znaliśmy???
Moja ocena
BarQuattro
kategoria: Bary
obsługa: 3
menu: 5
jakość potraw: 2
wygląd i czystość: 3
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 2
3.2
* maksymalna ocena 6