Widok

A waszym zdaniem jaki rower na 27 H ?

Pytam bo mam do wyboru 13 kg fulla na 26 ciężkich i grubych oponach (ciężki czołg)

Lub szosę carbonowy widelec i sztyca do której bym wrzucił koła do przełaju ? czy to da radę ?

Jakie doświadczenia ?

Na 26 Harpie ostre Harpy szlifowały sporo asfaltów... w las wpadały tylko odhaczyć kolejne punkty..

Co Wy na to ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciezko wlozyc do szosy, przelajowe opony wdelce/widelki nie pozwolą i hamulce ciezko, ja jade lekki full(pelna blokada) na lekkich oponach mimo ze mam prawdziwego przełaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie wróciłem z przejażdżki po okolicy harpagana. jeżeli trasa pójdzie na północ od szosy zblewo-chojnice to bedziemy mieli piasku dziurki w... jest bardzo sucho i bardzo piaszczysto (jak to w Borach Tucholskich gdy nie ma deszczu...)
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie opony na piachy polecacie? Czy mach ss z przodu + racing ralph (2,1 nowy wzór bieżnika) z tyłu będzie ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się podepnę pod to pytanie.
Panaracer Mach SS (przód) i SK (tył), czy też Hutchinson Python?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie, żaden z przedstawionych powyżej rowerków nie jest najlepszym rozwiązaniem :-(. Nie jeżdźiłem nigdy na kolażówce, ale chyba właśnię tę opcję z oponami do przełaju bym wybrał. Chociaż budowniczy trasy zapowiada, że tak ustawi trasę, żeby asfaltów za wiele nie było. Ogólnie rzecz biorąc, nieważne na czym jedziesz, ważne jak jedziesz. A 13 kg to jeszcze nie dramat - wymienić opony i można jechać. Dobrze jednak, żeby była blokada skoku z tyło, bo to się za bardzo nie przydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapewne trekking byłby najlepszy ale takowego nie posiadam :-( ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Był kiedyś taki Harpagan, na którym na trasie rowerowej 3 osoby zdobyły zaszczytny tytuł Harpagana, przy czym każdy jechał solo inną trasą i każdy jechał ... innym typem roweru - jeden góralem, drugi trekingiem, trzeci cross'em (czyli góralem na dużych kołach). Jest też chyba Harpagan co na fullu jechał, ale oczywiście bardzo lekkim. Jest też i taki, co miał kierownicę od szosówki, czyli "baranka".
Wydaje się więc, że każdy rower może być dobry, ale głównie liczy się to kto jedzie.
Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do kół mtb :

- 2.1 z protektorem ?

czy raczej

- 2.0 semislick ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem semi - na błoto bym nie liczył - raczej na piach
----
"Time is nature's way of keeping everything from happening at once"
{Woody Allen}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie i w tym tkwi sęk że semi na piach to się tak średnio nadają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
duży lekki semi balon przejedzie PO. Zapytajcie Bartka Budowniczego :) Duży= 2.0, 2.1...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje się nadają -> Michelin XC Hard Terrain 2.0
----
"Time is nature's way of keeping everything from happening at once"
{Woody Allen}
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he he i tu Jankes masz plusa

W tych oponkach startowałem kiedyś na piaszczystej Mazovii. Założone z przodu, dobrze się prowadzą na piachu. Gdyby jeszcze były lżejsze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kazig, dlaczego telefonu nie odbierasz? Zadzwonie jutro przed południem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem na rowerze! dzie miałem być?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
It's great to find an expert who can expailn things so well
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yy a cóż to za dyskusjone tutaj widzą me oczy?
http://www.strongmagnetsdiscount.it
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0