Widok

ABK 3 Dickmana 38

Administracja nie reaguje na zgloszenia lok.dot.np.przeciekajacy dach,wilgoc i grzyb w mieszkaniach na ostatnim pietrze.Ci placacy regularnie czynsz majacy mieszkania lokatorskie sa po rowni traktowani z tymi z mieszkan socjalnych ktorzy w 99% nie placi czynszu,ktory jest duzo mniejszy od naszego czynszu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od kiedy mieszkasz pod tym adresem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
2000 r.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosta metoda, zanieść pismo do ABK i brać potwierdzoną kopię, z nią do UM śmigać, ABK3 to cwaniaki, zawsze się zasłaniają że na nic nie ma pieniędzy, że muszą pisać do UM itd,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten blok to najwieksza patologia z calej gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wszyscy,ja nie pije,nie zebram,place za chatę,i mam mieszkanie lokatorskie,a nie jak ta patologia socjalki i jeszcze nie placa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo to ABK to skandal, zaniedbują wszystkie budynki, miasto płaci im za utrzymanie budynku w należytym stanie technicznym jak i czystości, a oni sobie jaja robią. Proponuję zrobić zdjęcia stanu technicznego i podczas kolejnej wymówki ABK udać się z nimi do UM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oksywie

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

do góry