Widok

ADRO OPINIE

Mąż wyjechał na dwa tygodnie i tylko na tyle się zgodził a okazało się że nie wiadomo kiedy zjedzie siedzi już tam 3 tydzień i nie może zjechać bo dostałby karę która nie jest mała, mam pytanie można tak przedłużać kontrakty bez uprzedzenia i w dodatku jest się jeszcze zastraszanym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
powinni sie trzymac umowy - jesli taka ma na pismie, bo "na gębę" to mozna wszystko pracownikowi wmowi albo sie z tego wycofac. jesli natomiast ma w umowie ze pracodawca moze przedluzyc czas pobytu i pracownik sie podpisal pod tym znaczy, ze zzgadza sie. z drugiej strony na prace poza miejscem zamieszkania potrezbna jest zgoda, wiec na przesluzenie potrzeba by bylo aneksu
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sam dowiadywałem się na temat tego wyjazdu (jeżeli chodzi o wyjazd na tory kablowe). Pani wyraźnie mówiła, że wstępnie na 2 tyg a kto się sprawdzi zostaje dłużej. Raczej mąż powinien się cieszyć, że ma prace bo 3 tyg to i tak mało jak na kontrakt.

A potem czyta się o bezrobotnych, jak to pieniędzy mało, jak ciężko o pracę itp. a tu dają możliwość zarobienia i jeszcze źle... no cóż...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3
no ze na tory kablowe to ze pani maz nic nie potrafi i dlatego znalezli glupka za 26 zybla za godz jak nie mniej praca na sieebeku bremerhaven pozdrawiam ciekawe ile piw obalil i pozatym prasze szie spytac czy ulice czerwona zaliczyl oj biedne adrowcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
a jeszcze wyda w bremen na sex ulicy półowę wypłaty......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
oni zawsze oszukiwali taka to firma
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
bardzo dobrze placa .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11
dobrze placa? hehe 500 za kazde wypite piwo do tylu, zjazdy na swoj koszt, edi zostawi cie na parkingu i radz sobie sam, codziennie 2 buleczki (mni) martadela i jajko bylem 2 miesiace i danie dzien w dzien to samo.
hotel? 6 osob w malutkim pokoju, zimno, smierdzi, toaleta na 10 pokoi, wstawalismy po 2och bo miejsca nie bylo.
ulica czerwona jest ok fajna rumunka i blondi barbi sie nazywa. ma motorek w ci*ce.
nie polecam, chlopaki w emden tankowali auta za swoje pieniadze bo firma nie dawala do tego nie dawali nam diet i nie jedlismy po 2 dni!
w gdynie mnie wyzwano ze musze brac swoje pieniadze przeciez wyplata 10 ego! na 4 odebrane zadna sie nie zgadzala. lacznie zabrali prawie 5 tys. po pierwszej (-1200) chcialem wracac ale powiedzieli ze musze 2 tys euro oddac to zjade. widzialem ludzi bitych i ponizanych przez menagera kontraktu, nie polecam lepiej zostac bez pracy niz wydac na jedzenie na droge i zaraz wrocic i wydac na bilety.
ludzie przyjezdzaja, widza warunki to od razu jada do polski. z 250 osob na parkingu zostalo z 40? srednio 100 osob tygodniowo z calej polski sie przewija przez ta firme, skoro spawaczy z wałbrzycha sciagaja to cos zle swiadczy prawda? w emden jak bylem to domek na 18 osob wynajeli, nawet w kuchni na kocach ! sie spalo. 1 prysznic i mala lodowka. super.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tam nie wiem co kolega zażywał, że widział pobitych ludzi, no i jakiego rodzaju niedorajdą trzeba byc żeby zgodzić się na spanie w 6 osób w malutkim pokoju. Po za tym jak ktoś chce jechać za granicę pić, to vhyba lepiej se na dworcu usiać i browarka cyknońć. Mi tam zawsze wsystko zapłacili. Zdarzyło się że była pomyłka ale wszystko wyjaśnili i tyle. A prawda, że po pijakach to słaba robota zostawała do poprawki, a pokrzywdzeni niech idą do sadu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
witam,
Jestem prawnikiem i z chęcią zajmę się sprawą pobicia, lub wyłudzenia z powództwa cywilnego. Zainteresowanych, poszkodowanych proszę o kontakt na meila. Rozliczenie po zakończeniu przewodu sądowego. W.Maj
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie mam kontaktu z tym człowiekiem.
a co do picia cwaniaczku to 1 piwo raz na kilka dni to nie alkoholizm.
nawet jesli 3 dzien w dzien to w pracy zawsze trzezwy. na czerwona byl zakaz wyjazdow, bo edi kazal, nawet w siatki zagladal jak sie ze sklepu wracalo! moja sprawa co robie po pracy wiec nie powinno ich to interesowac
pewnie jestes od oginiakow czy innych debili i sciemniaczy.

albo gaciowym? ktory sam chlal browary a jak ktos wypil i zauwazyl to podpierdala
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
jo, mnie też wykopali, a ino trzy promile ja miał. ALe stałem prosto i tylko raz się pożygałem, a to każdemu sie zdarzyc może. A te gnoje mnie do domu od razu. Bandziory !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam sie z kolega to firma gorzej jak krzak ubezpieczenie sam musisz zaplacic jak sie zapytalem tego debila dyrektora o zaliczke bo kasy nie mialem to smiechem mnie potraktowal w zyciu takiego kontraktu nie widzialem za wszystko kary nawet kotrlole maja po pracy moja sprawa co robie po pracy moge do gory ku......em lezec wszedzie gdzie nie jechalem nic mnie nie interesowalo ani bilet zaliczki bez problemu sami sie pytali czy potrzebuje DLACZEGO SIE TYM NIKT NIE ZAJMIE tylko bez karnie wykorzystuja ludzi ja moge sie dolaczyc do pozwu o ile beda chetni
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przyjrze sie sprawie. mecenasmaj@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zlozylem tam papiery i czekam na wyjazd juz 3mc ale widze ze chyba lepiej odpuscic mialem pojechac za 2 tyg do Hollandi i bylem ale z innej firmy gadalem z chlopakami z adro i faktycznie nazekali
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
kolego dobrze Ci radze daj sobie spokoj z ta firma bo wiecej stracisz i z niemiez z buta bedziesz szedl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
proponuje sie wlasnie temu blizej przyjzec to jest chore co oni z ludzmi robia banda bydlakow nic wiecej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

anty adro

sami zobaczcie z trojmiasta kto tylko slyszy o tej dziadowskiej firmie to juz ucieka wszyscy ich tu znaja to zaczeli sprowadzac spawaczy i monterow ze slaska ktorzy w zyciu statku na oczy nie widzieli to o czyms juz swiadczy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak dotąd moje biuro nie przyjęło żadnego zgłoszenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dużo jest złych opinii o tej firmie przydało by się założyć im jakąś sprawę za nieludzkie warunki panujące tam, można by było pogadać z ludźmi co w czerwcu 2012 byli na torach kablowych, warunki panujące tam stworzył edi który uciekł do niemiec a teraz boi się wrócić do polski bo ma wszędzie p*********e
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja pracuje dla innej firmy i znam takich cwaniaczków, co przyjeżdzają po zaliczkę i nie docierają do pracy.... A to i tak pół biedy, bo co do niektórych to trzeba policję wzywać i robić sprzątanie hotelu na koszt firm za "pracownika", tak pięknie pracują. W ogóle nie dziwię się dyrektorowi. Zbyt dużo prostaków i po prostu degeneratów w tym interesie. Dobrze że firmy nie dają się naciągać. Z kolei Ci co pracują i nie zachlewają się nie potrzebują zaliczek. Ja znam Adro, widzę ich obok, widać też kmiotów, którym dają pracę i którzy tego nie doceniają. Oj tepy z nas naród tępy Panowie Szlachta (od siedmiu boleści....) Wstyd się czasami odezwać po Polsku i być porównanym z bezzębnym śmierdzącym pijakięm, który bełkocze nie wiadomo co, a niby jest moim rodakiem. I później szczeka to jak bezzębny pies i butelki w siateczce na wymianę w brudnym kombinezonie do sklepu z tą czerwoną mordą. Wziąć się do roboty śmierdziele ! A oszukani do sądu ale chyba nie ma chętnych ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty mądrala, a kto ma za ubezpieczenie zapłacić, firma może ? Dać zaliczkę, tak i co jeszcze ? A do pracy nie ma komu iść, bo pywko jedno tylko, a na alkomacie 3,30. W ogóle się nie dziwie dyrektorom i właścicielom. Sam mam problemy z takimi cwaniaczkami, płacę za ich bilet, a tu wór pijany przyjeżdża, że ustać nie może. A robota musie zacząć się w terminie........ I tyle do powiedzenia mam w tym temacie, lenie i pijaki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
TY DOSWIADCZONY ZA UBEZPIECZENIE TO CO JA MAM PŁACIC CHYBA JESTEŚ DEBILLEM DO POTĘGI OŚLA ŁĄKO NIE WIDZIALEM WIEKSZEGO CYMBAŁA TYLKO NA SWOJEJ DZIAŁALNOSCI GŁUPKU ZA SIEBIE PŁACĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakiego pobicia to trzeba tych pracodawców za mordę sąd nie pomoże ,ja mam wyrok i kasy nie mogę odzyskać sady to kpiny ,komornicy maja układy albo nakazy by nie ściągać od pracodawców !!!!!!!!!! do lasu z cwaniakami . Ciekawe Panie prawnik co byś zrobił mając dziecko na utrzymaniu i sam wychowywał a kasy za prace nie dostawał ---owszem już desperat się rodzi no co zrobisz?????? czekał na sądy miesiącami ????? i pogrążał się, bo kur.... cwaniak nie płaci????? no co zrobisz??????? pytam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet osiem osób włazience spało na stojąco, sam widziałem...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co Ty za kit walisz ja robie rok i niema tak raz lepiej raz gorzej ale sie buja wypata zawsze jest a takie opinie piszesz bo albo jestes nygusem albo byles n******* proste
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki meneger edek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
!!! UWAGA !!! >>> ADRO
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pomoc W.Maja

Panie Mecenasie, chciałbym podziękować za wsparcie w tej sprawie z pierwszego punktu widzenia przegranej, a tymczasem sprawiedliwości stało sie zadość. Jeszcze raz dziękuję.
M.M.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostrzegam tylko nie ta firma!!! Kroją pracownika ty dostaniesz ochłapy!! Z wypłaty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Firma totalna porażka przed wyjazdem dużo obiecują a jak przyjdzie wypłata to kroją na wszystkim.Stawki takie że sprzątaczka na osiedlu ma więcej.Praca dla tych co chcą robić charytatywnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
faktycznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W każdej firmie płaca za ubezpieczenie za buty ubranie sprzęt bhp tylko nie tu kask na głowę i cienkie ubranie jak do sprzątania i do pracy niewiem gdzie kto z was pracował ale stawki po 30 zł to sprzątaczki w Niemczech maja więcej a wy jeszcze chwalicie ze ktoś wam wypłatę da na czas nie wiem czy do tej pory za darmo pracowaliście zamiast pisać prawdę żeby ludzie uważali na takie firmy to piszecie głupoty o zarobkach tam możesz jeździć jak jesteś na walizce i czekasz na telefon nic nie mozna zaplanować nie pracujesz nie zarabiasz urlopu nie ma socjalu tez nie wiec co wy piszecie ze jest super a emeryturę slad weźmiecie jak tu wszystko co sie da to ponad cztery tysiące na okres tego co jesteś w pracy i w domu bez chorobowego itp prawa do zasiłku w razie czego prezesi zarabiają ale reszta pracowników to zbiera resztę co zostanie przerwy odliczane od czasu pracy dojazdy bezpłatne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak jest do dzisiaj jedziesz nie wiesz kiedy wracasz a po powrocie podpisujesz lewa umowę ze robiłeś tyle z data z przed miesiąca sa wyjazdy na 3 dni a jedziesz 17 godzin i nic ci za to nie płaca sa okresy po 3 miesiące w domu dużo ludzi zjeżdża widząc syf w hotelach jak w pl Ukraińcy jesteśmy jako zło konieczne nikt nie dba o ludzi majstrowie sie ukrywają lub śpią i ciogle mało to nie ludzie z branży stpczniowej a ludzie z wiosek łapanek lub tacy gdzie już maja wszędzie zerwane mosty dają jeść pic dach nad głowa 4 tys i na picie starczy pod sklepem na wiosce emeryci renciści to forma dla was i dla majstrów z pojęciem żadnym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest dużo ludzi co sie boi szukać pracy a oni na tym korzystają maja ludzi za śmieci tylko obiecują byłem w Niemczech holandi itp niby praca jest ale wyjazdy jak piszą wyżej niepewne duże luki siedzenie w domu jedziesz nie wiesz kiedy wracasz umowy lewe pity zawyrzone podpisujesz puste kartki jako umowę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mozna pracowalem tam do niedawna nie odebralem telefonu to dyscyplinarke mi dali a jak jest na bvt to posiedzi troche
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy co ma w umowię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko zależy co ma w umowię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry