Widok

ALDA

Wystawiam "Aldzie" wynik jak najbardziej POZYTYWNY :) i nie ma w tym żadnej przesady...
Zaczynając od początku... Pan Artur ciekawie prowadził wykłady, nawołując przy tym do przykładów z sytuacji które miały miejsce... Dla lepszego zapamiętania i przyswojenia sobie pewnych kwestii były one obrazowane, no i te anegdotki pana Artura :) Naprawdę miła i efektywna nauka teorii.
Praktyka: Nie traci się czasu na obijanie, z panem instruktorem można było sobie pogawędzić a kiedy początkowo w nieodpowiedni sposób używałam sprzęgło i w nieodpowiednich sytuacjach, próbował mi wyjaśnić na czym polega zasada działana sprzęgła by lepiej wiedzieć kiedy go używać. Oczywiście anielska cierpliwość... Jako że jestem strasznie uparta i trudno było mi na początku wykonać polecenie którego jeszczwe nie rozumiałam więc początkowo automatycznie robiłam po swojemu - czyli trudno było ze mną współpracować.
Dodatkową pozytywną rzeczą było idelane rozplanowanie godzin...

Dziękuje za wszystko a wątpiącym z pełną odpowiedzialnością polecam ALDĘ
Moja ocena
ALDA kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulacje !!! 3 m-ce i prawko w kieszeni :) Cenimy Twoje zadowolenie i zyczymy wszystkiego naj...na drodze wsrod 'Dobrych kierowców z ALDA'y' Pozdrowienia Tomasz i Artur ALDA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry