Widok

Allcon Park 3

Allcon Park 3 to kolejny budynek biurowy w kompleksie Allcon Park. Powstał w sąsiedztwie istniejących już dwóch biurowców, w których siedziby mają firmy z branży informatycznej. Część parteru oraz przyległy teren są przeznaczone na miejsca parkingowe. Łącznie jest ich 294. Biurowiec klasy A składa się z dwóch z dwóch części – mniejszej o powierzchni 3 tys. m kw. i większej o powierzchni 5,4 tys. m kw. W przeszklonej części łącznika między skrzydłami budynku znajduje się recepcja oraz ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaki park?

Ja tu widzę tylko szare klocki, niby nowoczesne (bo oszklone). No i nazwa jest niegramatyczna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

prosty styl

Według mnie charakter budynków pasuje zarówno do miejsca, ja i najemców specjalizujących się w branży informatycznej (o ile tacy, podobnie jak w sąsiedztwie zasiedlą ten obiekt). Bardzo dobra propozycja dla przedsiębiorstw, których profil działania wymaga współpracy z partnerami zagranicznymi (bliskość lotniska) oraz korporacji, gdzie podróże są nieodłącznym elementem pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

prostopadłościan

interesuje mnie żelazny prostopadłoscian, czy to obiekt rzeźbiarski, czy pełni jakąś specjalną funkcję?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, Ten klocek to kantyna. Ogólnodostępna knajpa. Elewacje zewnętrzne to specjalna płyta, która powierzchniowo zardzewiała, a nastepnie została polakierowana. Wygląda bardzo ciekawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i git majonez...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Niestety nie wygląda to najlepiej za dużo oszkleń. Jest dużo ładniejszych biurowców od tego. Nazwa też nie najlepsza.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

no i ok

W środku jest ok, funkcjonalny i niebrzydki, zasadzili zieleń więc będzie lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry