ALo Transport

Transport bagażowy Przeprowadzki

Gdynia, Chylońska 209/24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
profesjonalnie i bez stresowo:) wątek zamknięty Witam. Musialam przeprowadzic wiekszosc mebli - ciezkich z litego drewna z...
~Iwona
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2015

POLECAM 👍👍👍 wątek zamknięty Firma godna polecenia, zadowolona z usług transportowych...
~ewcia.borkow@op.pl
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Terminowość, szybkość działania, niska cena, chęć do pracy, uprzejmość - to...
~Cezary
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Rewelacyjna jakość wątek zamknięty przystępna cena, terminowość, sprawność, to atuty, które cechują firmę Alo...
~Cezary
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Ze szczerego serca polecam firmę Alo Transport. Bardzo dobry kontakt, szybka...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Polecam !!!! wątek zamknięty Korzystam z firmy Alo dość często na potrzeby działalności swojej firmy....
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Szybko i bezpiecznie. Sprawdza się w każdych warunkach. Korzystałam z usług...
~Maj
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

POLECAM WSZYSTKIM !!! wątek zamknięty Obsługa- profesjonalna i miła. Czas - szybko i sprawnie. Jakość - zadbali o...
~K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy "ALO Transport" i muszę przyznać że jestem mile...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Szybko, sprawnie i w dobrej cenie.
~M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

polecam! wątek zamknięty korzysam z nich w miare czesto i musze powiedziec, ze ani razu jeszcze nie...
~mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Solidnie, na czas i w przystępnej cenie wątek zamknięty Spokojnie mogę polecić tą firmę każdemu. Bardzo dobry kontakt, punktualność i...
~Radek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

DOBRA FIRMA wątek zamknięty Dobra cena, pomoc we wnieiseniu, punktualnie i miło.
~marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 grudnia 2011

POLECAM!! wątek zamknięty Kolejny raz jestem bardzo zadowlony z uslug tej firmy.
~Artur
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 września 2010

POLECAM!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, panowie bardzo sympatyczni, cała przeprowadzka...
~polecam!!
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

przeprowadzki tylko tam wątek zamknięty to moje drugie spotkanie z ta firma pare miesiecy temu transport,teraz...
~kanko
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry