Widok

AMATORSKA DRUŻYNA !!!

Siatkówka Temat dostępny też na forum:
Zbieram ludzi, którzy wcześniej grywali lub trenowali i chcą się pobawić w udział w amatorskich rozgrywkach siatkarskich.

Zaczynam od ludzi, bo to oni są najważniejsi.

Jak uzbiera się 12 zdecydowana na wszystko, będę załatwiał obiekt/ty.

Pierwszy rok poświęcony będzie na "zgrywnie" się drużyny + sparingi.

Drugi na wejście do jednej z trójmiejskich lig.
Do której? Czas pokaże na co będzie nas stać.

Kontakt do mnie poltel(usuń_to)@(usuń_to)post(usuń_to).(usuń_to)pl

Pozdrawiam
Marcin
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że warto odświeżyć temat. Szukamy ludzi grających na >dobrym poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaproszenie na poniedziałki wygasło ... przerwa wakacyjna !!!

PS. W sprawie grania pisz na maila, gg lub dzwoń.
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To teraz już wiem kto grał na morenie w czwartki o 18:30 :) Grałem po Was, na 20:00 z mocno "rekreacyjną" ekipą. Jak przychodziłem wcześniej to zawsze pooglądałem końcówkę waszej gry, która poziomem wyżej o level albo dwa prezentowała się od tej z którą tam gram. Z chęcią bym zagrał z Wami kiedyś jakiś mały sparing z moją lepszą ekipą z którą jeżdze po turniejach :)
Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam w poniedziałek do Gdańska, ul. Słabego 6, godzina 20:30
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potrzebujecie jeszcze kogoś do zespołu ? Grałem troszke w Alpacie w Gdyni i szukam jakiejś amatorskiej druzyny w ktorej mozna cos pograc =]. email lukaswlodkowski@gmail.com albo tele 513767693
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatecznie zajęliśmy 8 miejsce na 13 zespołów.
Jak na pierwszy raz nie wyglądało to najgorzej, oczywiście nie wyglądało też najlepiej :-P

Jeśli ktoś ma ochotę przed wakacjami pograć z nami - zapraszamy!
Teraz można wpaść bez zobowiązań i zobaczyć kto my są :o)

W przyszłym sezonie przydadzą się nam nowe twarze - przyjmujący i atakujący.
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć. Trenowałam siatkówkę od 10go roku życia, brałam udział w rozgrywkach, zawodach, sparingach, obozach... Na studiach byłam członkinią akademickiego związku sportowego. Ale studia się skończyły i nagle nie wiadomo gdzie się zachaczyć:/ Tak nagle zapomnieć o całej przeszłości? O nie! Dlatego mam prośbę, jakbyś miał kontakt do jakiejś kobiecej drużyny z Gdańska (najlepiej z ambicjami, tak jak wasze-żeby gdzieś sobie wystartować, trochę rywalizacji) to proszę prześlij mi info ( madzia.egipt@wp.pl ) Będę wdzięczna za pomoc:) Pozdrawiam i gratuluję sportowych sukcesów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plan minimum na sezon 2011/12 wypracowaliśmy :-)
W PLPS, w fazie play-off, gramy o miejsca 5-8.
Zakładałem ~środek tabeli i tak się stało !!!

Do najlepszych jeszcze trochę brakuje, ale jest to w końcu nasz pierwszy raz ...
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NOWE LOKALIZACJE !!!
1. ul. mjr M. Słabego 6
2. ul. Człuchowska 6
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Plan minimum na ten sezon wypracowaliśmy :-)
W PLPS, w fazie play-off, gramy o miejsca 5-8.
Zakładałem ~środek tabeli i tak się stało !!!

Do najlepszych jeszcze trochę brakuje, ale jest to w końcu nasz pierwszy raz ...
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok w poniedziałek nie dam rady, ale w czwartek powinienem być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. ul. mjr M. Słabego 6
2. ul. A. Dobrowolskiego 6
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakieś namiary adresowe sali podasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Złota Karczma - poniedziałki - 20:30
2. Morena - czwartki - 18:30
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie mozna z wami pograc i sie sprawdzic czy sie nadam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiedziałbym raczej przyjmujących, przede wszystkim ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kontuzje, kontuzje, kontuzje :o(
... w związku z nimi, ale również i chyba przede wszystkim bez tegoż związku, chętnie przygarniemy kolejnych odbijających w miarę prosto piłkę.

Najchętniej na pozycje atakujący, środkowy, libero :o)
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdyni w czwartki? - chętnie dołączyłbym do grających amatorsko. gdzie gracie? ile osób przychodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tak znowu cisza. Teraz ruch po Twojej stronie :o)
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
naoisalem i cisza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Motywacja w sportach górskich (17 odpowiedzi)

Wspinaczka i kolarstwo górskie to dyscypliny, które wymagają nie tylko siły fizycznej, ale też...

do góry