Widok

AMATORSKA DRUŻYNA !!!

Sport Temat dostępny też na forum:
Zbieram ludzi, którzy wcześniej grywali lub trenowali i chcą się pobawić w udział w amatorskich rozgrywkach siatkarskich.

Zaczynam od ludzi, bo to oni są najważniejsi.

Jak uzbiera się 12 zdecydowana na wszystko, będę załatwiał obiekt/ty.

Pierwszy rok poświęcony będzie na "zgrywnie" się drużyny + sparingi.

Drugi na wejście do jednej z trójmiejskich lig.
Do której? Czas pokaże na co będzie nas stać.

Kontakt do mnie poltel(usuń_to)@(usuń_to)post(usuń_to).(usuń_to)pl

Pozdrawiam
Marcin
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
siema wlasnie przeczytalem twoj post jestem zainteresowany gra sam gralem w siate w Olsztynie na poziomie 2 ligi . Niestety mialem 3,5 roku przerwy dokladnie od przeprowadzki do trojmiasta Jestem chetny do gry moje gg 8039367 czekam na infi Pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bym sobie z miłą chęcią pograła.
Jak coś to piszcie na e-maila MartuSiiaa. Tczew@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!
Również jestem zainteresowany grą.
Trenuje od 5 lat,pojecie o grze mam. Z resztą najlepiej to chyba wyjdzie na sali.
mail : pawel5d@wp.pl

Pozdrawiam Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gram amatorsko ok 15 lat. Myślę, że mogę sie przydać:
Grzeniu1313@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Z wielką chęcią podłączę się wraz z koleżanką.

Proszę o kontakt MAAGDA-M@O2.PL

GG 8077148
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli mozna liczyć jeszcze na miejsce to ja sie z miła chęcią przyłącze. moje gg 11853572
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukamy wzmocnień !!!

Część z Was dostała maila.

PS. Via GG nie komunikuję się, bo rzadko miewam włączone
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosze o info - gralem kilka dobrych lat. d_raczka@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, grałem 5 lat obecnie trenuje tylko raz w tygodniu, szukam druzyny, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wwes89@tlen.pl, grałem 5 lat, obecnie szukam druzyny, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli się nie połamiemy i nie rozłamiemy przez wakacje, to wystartujemy w TLPS :o)
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozłamiemy i nie połamiemy - nowa siła nadchodzi do TLPS! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli nadal jestes zainteresowany to proszę o kontakt na mail kali_akcza@wp.pl grałem 8 lat w sksie starogard Gdański. raczej lewe skrzydło bądź prawe ale na rozegraniu i libero tez jestem w stanie zagrac tylko nie na srodku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chetnie bym z wami pograł grałem pare lat w jednej drużynie ale sie przeprowadziłem i już 4 lata nie gram jezeli jest jeszcze miejsce to prosze o kontakt marek-wegiera@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołączę do ekipy poziom amatorski +
humbag@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, że kontuzja wyleczona :o)
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Obiekty do treningów załatwione :o)
2. Miejsce w rozgrywkach ligowych załatwione :o)

Jeśli ktoś jest chętny do wspólnego grania, proszę o kontakt !!!
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Terminy spotkań:
1. Poniedziałek - Złota Karczma 20:30
2. Czwartek - Morena 18:30
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
20 października rusza Pomorska Liga Piłki Siatkowej, a my w niej :o)
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Występujemy jako TWISTER
twiSter/ marcin / 502 500 640 / poltel(at)post(dot)pl / GG 8075048
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry