Widok

ANGIELSKI - którą szkołę wybrać?

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Witam,
szukam dobrej szkoły językowej (angielski), najlepiej w dzielnicy Wrzeszcz. Czy ktoś z was uczęszczał może do jednej z tych szkół:
My School - ul. Matejki
Profi Lingua - oddział naprzeciwko Manhattanu
Oxford Language Centre - ul. Hallera
Zależy mi na podszkoleniu języka, nie chciałabym bazować na książkach, tylko skupić się na mówieniu.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mówieniu dobrze podszkoli Cię pani Ewa, która prowadzi szkołę Belfer na ul. Migowskiej (pod Moreną). Cena zajęć nie jest wygórowana. Polecam.
tel. 881659494
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdz Talkersów. W Gdyni organicują wieczorne spotkania i rozmówki we czwartki o 18:30- FB Engligh Social Night- zdaje się, że mają w Gdańsku szkołę i prowadzą zajęcia " bez ławek"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam osobiście Profi, kładą nacisk na mówienie, sporo jest ćwiczeń z lektorem, mają native speakerów. do tego możesz sobie chodzić do woli na zajęcia konwersacyjne i masz drugi język gratis jeśli chcesz się dalej uczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

do góry