Widok

ANGIELSKI - którą szkołę wybrać?

Nauka Temat dostępny też na forum:
Witam,
szukam dobrej szkoły językowej (angielski), najlepiej w dzielnicy Wrzeszcz. Czy ktoś z was uczęszczał może do jednej z tych szkół:
My School - ul. Matejki
Profi Lingua - oddział naprzeciwko Manhattanu
Oxford Language Centre - ul. Hallera
Zależy mi na podszkoleniu języka, nie chciałabym bazować na książkach, tylko skupić się na mówieniu.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mówieniu dobrze podszkoli Cię pani Ewa, która prowadzi szkołę Belfer na ul. Migowskiej (pod Moreną). Cena zajęć nie jest wygórowana. Polecam.
tel. 881659494
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdz Talkersów. W Gdyni organicują wieczorne spotkania i rozmówki we czwartki o 18:30- FB Engligh Social Night- zdaje się, że mają w Gdańsku szkołę i prowadzą zajęcia " bez ławek"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam osobiście Profi, kładą nacisk na mówienie, sporo jest ćwiczeń z lektorem, mają native speakerów. do tego możesz sobie chodzić do woli na zajęcia konwersacyjne i masz drugi język gratis jeśli chcesz się dalej uczyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...

do góry