Widok

ANGLIK

Witam poszukuję namiarów na skład samochodów z anglii konkretnie potrzebuje dawcy może ktoś cos wie lub jakiś namiar z góry dziękuje za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie auto ?
P.S. Wyszukujesz na allegro jaki problem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potrzebuje bmw e46 2litry diesel 136 km od roku 1998 do 2001 wrzesień na allegro i na olx same poliftowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam polecenie na taką firmę: https://autozanglii.pl/, ale ja osobiście jeszcze nie korzystałem. Też szukam opinii, bo jednak kasa niemała na takie auto. Podobno załatwiają wszystko od A do Z, no ale nie jest to skład - importują samochody z Anglii na podstawie zakupów w aukcjach i platformach (ebay, itp).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hehe, już widzę, że konkurencji gul skacze i minusiki dają :D Dobrze Ci polecono, jak szukasz w pomorskim importera aut to ja tylko ich bym polecał. W firmie są też Brytyjczycy, więc z załatwieniem czegokolwiek nawet i po brexicie nie ma najmniejszych problemów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A to nie jest przypadkiem taka firma Team Lees? Coś mi się kojarzy, że właśnie w okolicach Wejherowa byli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, to oni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

Najtańsze oc dla... gdzie? (82 odpowiedzi)

Witam Posiadam prawko od roku i kilku mies., mój brat od 2 mies. ja jestem właścicielem...

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

do góry