Miałem wczoraj wątpliwą przyjemność odwiedzić ten lokal . Pomijając fakt że mięso nie było na ruszcie tylko już pocięte w formie od pizzy (pomyślałem OK późna godzina, zaraz zamykają, nie chcą zakładać nowego- nie czepiam się) zamówiłem 2 kebaby (jeden w bułce, 1 w tortilli) i poprosiłem o zapakowanie na wynos. Pani ekspedientka skasowała z góry 22 zł po czym przystąpiła do przygotowania zamówienia. Otworzyłem oczy ze zdumienia obserwując w jaki sposób są robione zamówione kebaby. Bułka została wsadzona do grilla tą samą ręką która chwilę wcześniej dotykała pieniędzy, ale najlepsze jest to że Pani po wyjęciu wsadzonego do pieca od pizzy na krótką chwilę mięsa, zaczęła je nakładać do bułki !!! brudną gołą ręką brrr obrzydlistwo. Szczerze mówiąc myślałem że się przewidziałem, ale kiedy drugi zamówiony kebab został zaczęty przyrządzany w ten sam sposób brudna ręka która dotykała pieniędzy, mięsko i na tortille nie wytrzymałem poprosiłem o zwrot pieniędzy (bez żadnego problemu go otrzymałem) odwróciłem się na pięcie i wyszedłem. Nigdy więcej kpina z podstawowych zasad higieny i narażanie Klientów na realne niebezpieczeństwo... przestrzegam zwłaszcza teraz kiedy tak wiele mówi się o zatruciach pokarmowych. Z innej beczki ... znacie jakiegoś przyzwoitego fastfooda w OSOWEJ lub okolicy ?