Odpowiadasz na:

Re: AQUASFERA REDA!

Reda Park tez tak ma :) Klatka A ma mieszkania od 1 do... i B tez od 1 do... i nikt sie jakos nie myli :) Teraz juz Wam raczej niczego nie pozmieniaja bo zbyt duzo spraw by to skomplikowalo. Nie... rozwiń

Reda Park tez tak ma :) Klatka A ma mieszkania od 1 do... i B tez od 1 do... i nikt sie jakos nie myli :) Teraz juz Wam raczej niczego nie pozmieniaja bo zbyt duzo spraw by to skomplikowalo. Nie wyszukujcie problemow tam gdzie ich nie ma.
A co do dowodow :) Tak jak Tomasz pisze, meldunek jak i dowod zalatwiac mozesz juz. Nie potrzeba do tego zadnego aktu notarialnego.
To co Wam buduja pod budynkiem to jak ktos slusznie podejrzewal na pewno murek w odleglych planach heh z nazwa osiedla i ulica i numerem budynku ale w pierwszej kolejnosci takie murki sluza estetyce osiedla i oswietleniu. Jezeli mamy na mysli to samo co u nas to sa one przed kazdym budynkiem :)

zobacz wątek
13 lat temu
~:)

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry