Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mega zadowolna z przekłucia nosa wątek zamknięty Troszkę bolało, ale to wiadomo każdy ma inny próg bólu. Cena znakomita, nie...
~Nowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Pedicure wątek zamknięty Sama jestem kosmetyczką wiec bardzo zwracam uwagę na to jakim sprzętem...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2016

super wątek zamknięty Perfekcyjna dbałość o klienta super obsługa dzięki bardzo
~Piotr Golda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

Super wątek zamknięty Weszłam przypadkiem,chciałam przekłuć ucho w chrząstce. Może i powinnam się...
~E
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Nie nie nie :( wątek zamknięty Bardzo nieprofesjonalny zakład. Panie fryzjerki - z całym szacunkiem - ale...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2011

Nigdy więcej ! Ostrzegam !!! wątek zamknięty Byłam dziś w tym salonie, żeby zadbać o swoje paznokcie ! Pani miała na imię...
~babawbabie
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

NN - opinia wątek zamknięty Byłam ostatnio w tym salonie aby przekłuć sobie ucho (helix) i stwierdzam że...
~NN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 września 2014

super salon wątek zamknięty BARDZO miła obsługa!Pani właścicielka dawała bardzo dużo rad dotyczących...
~Natalija
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

Zadowolona:) wątek zamknięty Zdecydowałam się ostatnio na zmianę swojego wizerunku poprzez radykalne...
~Mira
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Pedicure najlepiej w Trójmiescie! wątek zamknięty Polecam zabieg pedicure w wykonaniu właścicielki studia,pani...
~Mb
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Super :) wątek zamknięty Korzystałam już kilka razy z usług tego salonu i zawsze byłam bardzo...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

profesjonalizm wątek zamknięty Panie pracujące w zakładzie znają się swojej pracy . Doradzają i z...
~Gangelus
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

PIERCING-NIE! wątek zamknięty Stanowczo odradzam wykonywanie piercingu w tym salonie. Pani niekompetentna,...
~A.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

fryzjer wątek zamknięty Jestem zadowolona, polecam
~Mari
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2012

REWELACJA ! wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim ten zakład. Bardzo miła obsługa i naprawdę wysoka...
~EWELA :)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

pani Krysia :) wątek zamknięty salon może niepozorny, ale jakoś usług i porad jest świetna. byłam dziś...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 października 2011

Przekłuwanie uszu wątek zamknięty 30 lat nie dałam się namówić na przekucie uszu, tak się bałam, ale wreszcie...
~Magda
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

SUPER!!!!!!!!!! wątek zamknięty JESTEM STAŁYM KLIENTEM I ZA KAŻDYM RAZEM JESTEM ZADOWOLONA. FRYZJERKI...
~SZCZĘŚLIWA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2010

NIGDY WIECEJ wątek zamknięty teraz bede omijac ten salonik dalekim łukiem , korzystałam z usługi pani...
~alexia_22
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2010

Omijam z daleka!! wątek zamknięty Niestety choć Panie w salonie bardzo starają się być miłe to niestety ale na...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

34

wątków

do góry