Widok

AS - opinia

Byłam klientką kilka lat, ale coś jest nie tak ze stężeniem preparatów. Cena zawsze ta sama, a efektów O. Na wizycie kontrolnej odpowiedź tak bywa. Kolejek jak kiedyś już nie ma. Zmieniłam lekarza, jest wielu na rynku walczących jakością a nie niby ceną.
Gabinet ma pełne wyposażenie , bogatą ofertę, ale czuję się od jakiegoś czasu oszukiwana.
Moja ocena
ELMED kategoria: Prywatne kliniki
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość usług: 3
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam wykonanych kilka zabiegów na zamykanie naczynek - efektów zero, nawet mogę powiedzieć, że gorzej jak przed zabiegiem. Czuję się oszukana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem pacjentką gabinetu Elmed od kilku lat i regularnie co miesiąc mam przeprowadzane zabiegi na przemian tj.depilacja laserowa praktycznie całego ciała,lipolizę i mezoterapię.I mam zupełnie odmienne zdanie na temat lekarzy i materiałów,którymi są wykonywane zabiegi.Lekarze są wysoko wykwalifikowani ,a sprzęt oraz materiały które są wykorzystywane podczas zabiegów są dobrej jakości,nigdy nie miałam zastrzeżeń co do przeprowadzonych zabiegów i co do jakości preparatów.Jeśli mają Panie jakiekolwiek zastrzeżenia proszę to jak najszybciej wyjaśnic na adres mailowy http://www.elmed.sopot.pl Gdyż pisanie negatywnych opinii,które mijają się z rzeczywistością nie powinno miec miejsca.Jeśli są jakieś zastrzeżenia proszę wyjaśnic to osobiście,a nie pisac bzdury na forum publicznie bo na szczęście nie wszyscy są tego samego zdania.!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry