Odpowiadasz na:

AWF gda

Witam mam takie pytanie, czy na studiach niestacjonarnych można zapłacić czesne za semestr w miesięczynych ratach czy odrazu trzeba całość?

Witam mam takie pytanie, czy na studiach niestacjonarnych można zapłacić czesne za semestr w miesięczynych ratach czy odrazu trzeba całość?

zobacz wątek
13 lat temu
~buli:)

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry