AWF gda
Witam mam takie pytanie, czy na studiach niestacjonarnych można zapłacić czesne za semestr w miesięczynych ratach czy odrazu trzeba całość?
Witam mam takie pytanie, czy na studiach niestacjonarnych można zapłacić czesne za semestr w miesięczynych ratach czy odrazu trzeba całość?
zobacz wątek