Ogromnie i serdecznie polecam szkołę jazdy Piąty Bieg. Jak dla mnie, nie ma lepszego ośrodka w całym Gdańsku : ) Najdłużej jeździłam z Panem Sławkiem, który cierpliwie znosił wielokrotne powtarzanie tych samych błędów, kładł do głowy podstawy i tak samo jak ja wierzył, że kiedyś się uda, chociaż było na prawdę ciężko.... Dziękuję mu za to z całego serca! Potem jeździłam z Panem Mikołajem - obaj są świetnymi i skutecznymi instruktorami. Za to Pan Daniel nauczył mnie rękawa - tu nie ma sobie równych. Sławek i Mikołaj uzbroili się w cierpliwość i uczyli do skutku - zdałam za trzecim razem, co dla Pani w moim wieku (46 lat!) jest nie lada osiągnięciem. Chciałam im bardzo podziękować za cały ten trud, i gorąco wszystkim polecić - są naprawdę rewelacyjni!! Nie nauczy się tylko ten, kto do jazdy samochodem nie ma daru, a takich osób jest niewiele. Przy tym panowie są niezwykle sympatyczni, i chyba się polubiliśmy: ) Słowem, Piąty Bieg to najlepsza droga do pewnego zdania egzaminu, bezpiecznej i udanej jazdy na całe życie - ABSOLUTNIE POLECAM !!