Widok

Absolwentka szkoly

Dzisiejszego dnia wybralam się do swojego bylego gimnazjum, aby promować liceum. ( Aktualnie jestem uczennica 2lo w gdansku). Po pierwsze nie ma jakiegokolwiek dostępu ani wejscia na teren szkoly, jedyne co odebrali przy wejsciu ode mnie ulotki i plakaty.Brak dojscia do dyrektora i nauczucieli szkoly. Probowalam rowniez skontaktować się ze swoja byla wychowczynia, ale rowniez nie chciala sie ze mna widziec ani porozmawiac, tlumaczac się, ze nie moze. Szkoda tylko, ze zapraszaja swoich uczniow konczących szkolę, aby przychdzili odwiedzac, po czym nawet się do nich nie przyznaja.

Jesli chodiz o sama skzole wiekszych zastrzezen nie mam, aczkolwiek wydaje mi się ze dzieci i uczniowie uczeszczajacy do tego gimnazjum sa zdecydowanie za bardzo izolowane od srodowiska. A póżniej dziwia się rodzice, ze ich dzieci nei moga sie odnalesc w liceach.

To ejst moja rzetelna opinia i nie zalezy mi zeby zrobic antyreklame gim 48, ale ukazanie realiow
Moja ocena
Gimnazjum nr 48 kategoria:
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
powiedz prosze cos wiecej na temat tego gimnazjum.

mam corke w 5tej klasie, chce sie przeprowadzic i zalezy mi na tym zeby trafila do tzw dobrego gimnzajum-nie chce zeby jej potencjal sie zmarnowal.

napisz prosze na dzumis@wp.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry