Doskonała i rzetelna obsługa. Kupiłem Accorda w październiku 2014r. Po miesiącu jeżdżenia zacząłem wyczuwać delikatne stuki w kierownicy oraz zapaliła mi się kontrolka silnika. Ponieważ mieszkam w Gdyni Dąbrowa najbliżej znalazłem Largo. W styczniu zadzwoniłem do Panów z problemem i umówiłem się na sprawdzenie. Na miejscu dostałem samochód zastępczy, a Panowie powiedzieli, że sprawdzą co jest na rzeczy i dadzą znać. Po około 5 godzinach zadzwonili do mnie i okazało się, że do wymiany jest jakiś czujnik gdzieś na kolektorze dolotowym oraz regeneracja przekładni kierowniczej. Jakież było moje zdumienie kiedy okazało się, że samochód ten był serwisowany w Largo i zarówno czujnik oraz przekładnia są jeszcze na gwarancji, więc koszt naprawy odbędzie się w ramach gwarancji. Odebrałem samochód po 3 dniach i dowiedziałem się, że ze względu na przebieg samochodu ( 210 000km) profilaktycznie Panowie przeczyścili jeszcze kolektor dolotowy. Może za dużo się rozpisałem, ale nigdy się nie spotkałem z tak uczciwym warsztatem (szczególnie samochodowym). Jeżdżę już trzy tygodnie i wszystko jest ok. Bardzo polecam ten warsztat ze względu na uczciwość oraz widzę, że Panowie znają się na rzeczy. Na

wypowiedź zmoderowana ( 2016-03-08 14:43:01)