Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jadwiga Antkowiak - opinia Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi przez pracowników firmy...
~Jadwiga Antkowiak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2019

Polecam !! Polecam firmę achilles jako znakomitą pod każdym względem!!! Solidna...
~Michał Mrokowski
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 lutego 2019

Szczerze polecamy!!! Jako instytucja kultury w Gdańsku polecamy usługi tejże firmy. Pracownicy...
~Instytucja kultury w Gdańsku
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 października 2018

tylko z achillesem Skorzystałam z połączonych usług: transport, magazynowanie, powrotne...
~Danuta Stosik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2018

Achilles dal rade! Mialem do wniesienia wanne wazaca grubo ponad 100 kg. Meczylo sie z nia kilka...
~Rotor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2018

Polecam Termin uzgodniony bardo szybko. Ekipa przeprowadzająca faktycznie ma sporo...
~Tytus
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2018

BARDZO SOLIDNIE I FACHOWO!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i kompetentna firma. Panowie zespół 3 osobowy - każdy...
~Kazimierz Gutkowski
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Bardzo polecam!! wątek zamknięty Przeprowadzka wykonana szybko i sprawnie. Meble profesjonalnie zabezpieczone....
~Monika
-

dodano: 22 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Spokojnie i uczciwie mogę polecić usługi firmę Achilles . Dwóch Panów o...
~Mad_Mike
-

dodano: 21 marca 2017

korzystam i polecam wszystkim dla ktorych liczą się :jakość ,profesjonalizm i odpowiedzialność wątek zamknięty od ponad 2 lat korzystam z usług firmy Achilles .Sprzęt który powierząm...
~Adrian Nowak Pan Wodzirej
-

dodano: 29 listopada 2016

Bardzo POLECAM!!! wątek zamknięty Panowie profesjonalni, dokładni, ostrożni. Dobry humor ich nie opuszczał w...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 listopada 2016

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam wszystkich zainteresowanym skorzystanie z usług firmy Achilles. Moja...
~Sandra
-

dodano: 20 września 2016

Najlepsi wątek zamknięty Przeprowadzałamsię ostatnio w Gdańsku - ocena na 6 z plusem. sprawnie, ekipa...
~Dabuta
1

dodano: 17 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam przeprowadzki z tym przedsiębiorcą. Tanio, sprawnie i szybko.
~Barbra
-

dodano: 19 września 2016

Przeprowadzka wątek zamknięty Profesjonalni, dobrze zorganizowani, uprzejmi, kulturalni pracownicy! Pomocni...
~Jerzy
-

dodano: 12 września 2016

Przeprowadzki niewielkich biur wątek zamknięty Dotychczas dwukrotnie korzystałem z usług firmy Achilles i zmieniać...
~Marcin
-

dodano: 8 września 2016

Siano Władysławowo Pilna dostawa dla Zwierząt wątek zamknięty Jestem właściwym zleceniodawcą ww. usługi. Muszę zdecydowanie zaprotestować...
~Artur z Poznania
1

dodano: 4 września 2016

przeprowadzka wątek zamknięty Zwiedziona doświadczeniem sprzed kilku lat postanowiłam ponownie skorzystać z...
~klientka
1

dodano: 18 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Staram się nie korzystać z usług tego typu, jednak zważając na ilość rzeczy...
~Anonim
-

dodano: 6 sierpnia 2016

Przeprowadzka do Finlandii z firma Achilles wątek zamknięty Szczerze polecam firme Achilles. Fachowa i sympatyczna ekipa. Solidne...
~Ania
1

dodano: 25 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

57

wątków

do góry