Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
REWELACJA wątek zamknięty Swietna organizacja,punktualnosc,mila obsluga..Firma godna polecenia! Pan...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

Niedoszła klientka - opinia wątek zamknięty Chciałam wynająć od firmy Achilles boks magazynowy, w rozmowie tel. zostałam...
~Niedoszła klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

Transport urządzeń klimatyzacyjnych wątek zamknięty W dniu wczorajszym P.P.U Klimat Sp. z o.o korzystała z usług Firmy Achilles...
~Marcin Bauman
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

POLECAM!! wątek zamknięty Przeprowadzka zrobiona profesjonalnie, miła atmosfera, super ekipa....
~Aneta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

solidna, zorganizowana wątek zamknięty Myślący pracownicy, szanujący mienie, ostrożni przy tym szybcy-polecam...
~Dyrektor Administracyjny
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lutego 2013

Solidnie, fachowo i bardzo miło. wątek zamknięty Organizacja bardzo dobra. Panowie zapakowali meble szybko i sprawnie - to...
~Edyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

POLECAM NA PRZEPROWADZKI! wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z uslug tej firmy, naprawdę fachowa ekipa, po raz...
~AGA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

Sprawnie i na temat:) wątek zamknięty Panowie przeprowadzali nas z dużego mieszkania do dużego domu. Przyjechali w...
~sialthi
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

OK FIRMA wątek zamknięty SPRAWNIE, SZYBKO, ZNOŚNA CENA ogólnie usługa przebiegła OK
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Dobra robota!!! wątek zamknięty Z wielkim przekonaniem polecam ekipę z firmy Achilles, która wykonywała dla...
~Krzysztof darłowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

Przeprowadzka firmy wątek zamknięty Szczerze polecam usługi przeprowadzkowe tej firmy! Co prawda delikatny...
~investGDA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Szybka i sprawna przeprowadzka wątek zamknięty Zamówiłem. Panowie przyjechali na umówioną godzinę, szybko i sprawnie znieśli...
~Zadowolony klient Piotr
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
103

postów

72

wątków

do góry