Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
joanna kolasińska-sieczkowska - ocena nowy temat Powiedzieć, że ActiveEK to wyjątkowe miejsce to nie powiedzieć nic. Jest to...
~joanna kolasińska-sieczkowska
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Zofia - ocena Najlepsze masaże i rehabilitacja. Z holistycznym podejściem do pacjenta. Nie...
~Zofia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 8 listopada 2023

Ewa - opinia Już kilka lat moja córka korzysta z rehabilitacji w Activek, którą prowadzi...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 10 września 2023

Aneta Rejment - opinia Bardzo profesjonalne i skuteczne masaże. Bardzo mi pomagają. Pan Krzysztof...
~Aneta Rejment
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Aneta Rejment - opinia Polecam. Bardzo profesjonalny masaż. Miła atmosfera.
~Aneta Rejment
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 lipca 2023

Wspaniały relaks i odstresowanie po ciężkiej pracy wątek zamknięty Gorąco polecam masaż ręczny i gorącymi kamieniami. W activku czuję się jak u...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

Gimnastyka korekcyjna wątek zamknięty Od ponad 3 lat Pani Ewa ćwiczy indywidualnie z moim 7-letnim synem z zespołem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Tak dla rehabilitacji w Activek wątek zamknięty Bardzo polecam. Korzystam z pomocy Pana Krzysztofa. Spotkałam się z...
~Grażyna Wawrzyniak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Polecam biegaczom! wątek zamknięty Jako biegaczowi przytrafiają mi się większe albo mniejsze kontuzje, bardziej...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Szczerze polecam to centrum wątek zamknięty Para znakomitych fachowców: Krzysztof - rehabilitant, wiele razy "naprawiał"...
~Pit
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Gabinet godny polecenia. wątek zamknięty Rehabilitacja u Pana Krzysztofa uratowała mnie przed operacją kręgosłupa....
~Ola W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lipca 2017

Ćwiczenia u pani Ewy wątek zamknięty Od dwóch lat uczęszczam do pani Ewy na ćwiczenia - fitness z elementami...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

rfabilitacja wątek zamknięty Niezwykła dbałość o pacjenta i chęć ulżenia jego przypadłościom. To nic,ze...
~Jolanta Gliniecka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

Kontaktowi i konkretni wątek zamknięty Super ludzie, super fachowcy. Pani Ewa i Pan Krzysztof konkretnie zabrali sie...
~Kasia z Belfastu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Polecam rehabilitację po złamaniach w ActivEK wątek zamknięty Pan Krzysztof to rehabilitant z dużym doświadczeniem, profesjonalny, z...
~Anna KR
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

najlepsi wątek zamknięty Dużo trenuje i startuje w zawodach, głównie są to biegi długodystansowe i...
~przemek szapar
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Przygotowanie do wyprawy wątek zamknięty Activek wspierał mnie w przygotowaniach na wyprawę na zamarznięty Bajkał...
~Janek F.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Problemy z kręgosłupem wątek zamknięty Masaż leczniczy pleców p. Krzysztofa połączony z odpowiednio dobranymi do...
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Rewelacja wątek zamknięty Masaż u Alicji to rewelacja. Masażystka jest rzetelna, przemiła i...
~Stała klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Rehabilitacja po wypadku samochodowym wątek zamknięty Miałem wypadek samochodem, dzięki któremu nie byłem w stanie się ruszać....
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry