Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kruk i lis wątek zamknięty Jak to często bywa reklama dźwignią ... Na początku były obiecanki ... a...
~Robert Banaszewski
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Żałujemy przejścia do nich, szykuje się zmiana administratora wątek zamknięty Zmieniliśmy na Actum w bieżącym roku z innej firmy nadanej przez dewelopera w...
~Mieszkaniec z os. Zielenisz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 listopada 2016

Beznadziejna firma - brak kompetencji wątek zamknięty Nie polecam. Oprócz księgowania i rozliczania opłat lokatorów (do tego...
~Jasiek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Solidny i rzetelny administrator wątek zamknięty Witam, Actum na Osiedlu Myśliwskim I jest od początku. Administracja tym...
~B.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2015

Bardzo merytoryczny Administrator wątek zamknięty Dzięki zaangażowaniu w sprawy naszej Wspólnoty,wreszcie drgnęło coś z...
~Darhyd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2016

Beznadziejny najgorszy administrator wątek zamknięty Z tak beznadziejnym administratorem to jeszcze się nie spotkałem. Problemem...
~Jacek Groblewski
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Fachowo wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa, rachunki na czas, co prawda czasem ciężko się dodzwonić...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2015

Zrobili porządek po poprzednim adminiestratorze wątek zamknięty Nasz poprzedni zarządca narobił bałaganu w papierach i rozliczeniach, ludzie...
~Tobiasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam, firma jest ok, dobry kontakt, wszystko gra, jesteśmy zadowoleni
~Juras
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

W końcu kumaty administrator wątek zamknięty W końcu mamy administratora który zna się na przepisach i księgowości...
~zbychu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Osiedle Orle Gniazdo-Gdańsk wątek zamknięty Zupełny brak zainteresowania, nie odpisują na maile, obietnice telefoniczne...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 grudnia 2014

Polecam wątek zamknięty Mamy Actum Gdańska od kilku lat. Wyciągneli nas z niezłego bagna po...
~mieszkaniec z wiszących ogrodów
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

ACTUM Asesora - Całkowita ignorancja wątek zamknięty Od ponad miesiąca nie mogę doprosić się o wymianę żarówki na klatce...
~Nowa Lokatorka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

Mogę polecić, nie mam zastrzeżeń wątek zamknięty jesteśmy zadowoleni, nie ma się do czego przyczepic, sympatyczni ludzie
~Lenny
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

mamy Actum, jest porządek wątek zamknięty mieliśmy wcześniej na budynku inną "firmę" , faktem jest że była tania. Ale...
~Marek Borzęcki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

mamy Actum, wątek zamknięty mieliśmy wcześniej na budynku inną "firmę" , faktem jest że była tania. Ale...
~Marek Borzęcki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

miło się mieszka wątek zamknięty W środę zepsuł nam się domofon. Zgłosiłem usterke do administratora i jeszcze...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Fatalna obsługa, dzisłanie na niekorzyść Wspólnoty a na koniec odmowa wydania dokumentów wątek zamknięty Jeśli tytuł nie mówi wszystkiego, to: Inpro "dało nam" Actum w...
~Marian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Klientka wątek zamknięty Zdecydowanym atutem firmy jest przestrzeganie wszystkich niezbędnych...
~Klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

odradzam, jeśłi chcesz liczyć na pomoc , szukaj kogoś innego wątek zamknięty amerykańska pusta bańka:chcesz coś zrobić musisz to zróbić sam. moim zdaniem...
~właściciel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry