od razu widać, że to lokal z wyższej półki, korzystałem z promocji weekend za pół ceny, na kaczkę czekałem ok. 15minut, trochę mało ziemniaków, ale tak jest chyba wszędzie, za to mięso smaczne i było naprawdę duża porcja