Widok

Adminie - co się tu dzieje?

Czy forum ma jakieś usterki/problemy techniczne?


w kilku wątkach napisałam odpowiedzi - ale ich nie ma :P


w jednym napisałam jeszcze raz - to zobaczyłam 2 swoje posty jeden pod drugim, z czasowym odstępem ok 10 minut.


chcę odpisać jeszcze raz - to wychodzi, że nie ma takiego wątku.





co tu się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten wątek założyłam i kilkadziesiąt minut nie był widoczny :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja miałam to samo. I przez pewien czas widziałam tylko siebie zalogowaną, a na tym forum to chyba niemożliwe, żeby tylko jedna osoba była zalogowana:))))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozbudzają w was niepokój. Robią eksperymenty na waszej psychice. Także trzymajcie się mocno dziewczyny ;/
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Faktycznie z forum jest coś nie tak :/ Właśnie zauważyłam że pojawiła się odpowiedź dosłownie przed chwilą jako nowa a napisana przeze mnie 27 października :o
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co wy opowiadacie, wszystko jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DjPioteL, a może to my próbujemy wzbudzić w Tobie niepokój. Robimy eksperymenty na Twojej psychice :) Śmiem twierdzić, że nam się udało widząc jak udzielasz się w tym wątku.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaale spryciary :) a ja tu z troski o Wasze zdrowie emocjonalne tak się produkuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra - sprawa rozwiązana. Odpisałem na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem Wam dziewczyny, ale tak po cichu: nie wierzcie adminowi, on należy do masoneri, która chce manipulować ludźmi na całej planecie
Wami też chce zawładnąć, te zawirowania na forum nie są przypadkowe, mają na celu odwrócić Waszą uwagę od rzeczywistego celu, jakim jesteście WY
sprawdźcie lepiej swoje komputery czy nie macie teraz jakiegoś wirusa, który bedzie sterował Waszymi wypowiedziami na forum
musze uciekać narka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
8-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anty - to Twój najlepszy tekst:))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry