Widok

Adminie, co wy z tą blokadą antyspamową ?

Już kiedyś informowałem was o niedoróbkach edytorskich, unimożliwiających stosowanie cudzysłowu w tytule notki.
Teraz znowu włacza się jakaś "blokada antyspamowa" przy próbie odpowiedzi na kolejny komentarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam tak samo.... Coś nie tak? Jedyne znaki (poza literami) to kropki i przecinki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O blokadzie można poczytać tutaj: http://forum.trojmiasto.pl/Blokada-antyspamowa-t399183,1,40.html

Co do znaków specjalnych w tytułach to nie jest to pytanie do mnie tylko do działu technicznego. Zalecam skorzystać z tego formularza http://www.trojmiasto.pl/firma/tech/kontakt.php lub pisać na adres dzial.techniczny@trojmiasto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam napisać do IT-owców - fajne z nich chłopaki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mi się to włącza :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jednak :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedobrze. Jeśli masz problem dłuższy czas zgłoś to, gdzie trzeba.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z twojego postu kompletnie nic nie wynika. piszesz tylko po to, żeby jak zwykle wszędzie wtrącić swoje 3 grosze i zaznaczyć obecność? czy stukasz na kolejną gwiazdkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generale a co wynika z Twojego postu?

Poza tym proszę mi tu Sissel nie obrażać. Ona do tego forum wnosi więcej jednym wpisem niż Ty dożywotnią twórczością.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojego postu wynika, że z jej postu nic nie wynika. jak pierdnie, to też będziesz jej tak ślepo bronił? to jakaś ortodoksyjna lojalność towarzystwa wzajemnej adoracji? wskaż mi, a najlepiej zacytuj, w którym momencie została przeze mnie obrażona w poprzednim poście.
a propos tego, ile wnoszę do tego forum domniemaną dożywotnią twórczością: NIC o tym nie wiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patton... masz prawo do subiektywnej oceny mojej obecności na forum.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generale powinienem napisać: proszę mi się tu Sissel nie czepiać...
Reszta mojej wypowiedzi jest aktualna. Odnośnie tego ile wnosisz do forum to gdybyś faktycznie dużo wnosił pewnie bym to zauważył.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry