Widok

Admiral

Osowa Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja inwestycji pozwala na łatwy dojazd do obwodnicy. W pobliżu znajdują się sklepy oraz obiekty oświaty, a także przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. W kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku powstało łącznie 28 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależą przydomowe ogrody, a do lokali na wyższych kondygnacjach duże balkony. Na najniższej kondygnacji zaplanowano dużą halę garażową z miejscami parkingowymi. Dodatkowo ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper opinie

Witam jestem zainteresowany kupnem mieszkania u tego dewelopera jakie spostrzezenia mają Panstwo pod wgledem tego dewelopera oraz lokalizacji tego budynku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapytanie

Witam
Ja również jestem zainteresowana kupnem mieszkania od tego dewelopera. Czy mogę prosić o jakieś informacje, wskazówki? Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wiecie co

3 pokoje-75 m2 a 4 pokoje 65 m2-to chyba domy dla zwierząt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co z akustyką?

Czy ktoś może powiedzieć, co jest z akustyką na tym osiedlu (Admiral)? Czy słychać sąsiadów obok lub wyżej? Czy można usłyszeć jak ktoś używa lazienki np. itd.? Opinie o innych inwestycjach tego dewelopera mnie też interesują. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry