Widok

Adoptowanie psa z Bojana

Czy tutaj na forum są osoby, które chciały adoptować psa ze schroniska w Bojanie? Czy wasze doświadczenia są pozytywne, czy negatywne? Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie adopcji psa / kota? Dziękuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pieska z adopcji. Zwierzak ma swoje lata, bagaż życiowego doświadczenia z przeżyciami. Kochany jest, rodzinie skradł serca.
Człowiekowi zmienia się optyka, inaczej zaczyna patrzeć na świat, oczywiście trzeba przygotować się na koszty karmy, weterynarza a najważniejsze mieć czas na spacery i zabawę. Czas poświęcony pieskowi, to świetnie zainwestowany kapitał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Niedziela czynu społecznego (7 odpowiedzi)

W najbliższą niedzielę zapraszam wszystkich towarzyszy i wszystkie towarzyszki do zamiatania...

do góry