Odpowiadasz na:

Adrian - ocena

Fantastyczna i bardzo profesjonalna obsługa i kontakt z panią Agatą. Rewelacyjne zdjęcia i warunki. Niesamowite podejście do sesji i dzieci. Polecam z całego serducha!!!!

Fantastyczna i bardzo profesjonalna obsługa i kontakt z panią Agatą. Rewelacyjne zdjęcia i warunki. Niesamowite podejście do sesji i dzieci. Polecam z całego serducha!!!!

zobacz wątek
1 dzień temu
~Adrian

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry