Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jack - opinia Historia lubi się powtarzać, więc po kilku ładnych latach trafiłem ponownie...
~Jack
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Stankiewicz - opinia polecam!!! Pani Mecenas poprowadziła moja kolejna sprawę, tym razem o podział...
~Stankiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 czerwca 2023

Karolina - opinia Oczywiście wszystko poszło po naszej myśli i zarówno Pani Magda jak i Pani...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2023

Małgorzata H. - opinia Polecam Panią Magdalenę Frieske- Pszczółkowską wszystkim, którzy chcą...
~Małgorzata H.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 maja 2023

Justyna - opinia Polecam współpracę z Panią mecenas. Doświadczony, kompetentny prawnik z dużą...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Jakub - opinia Pani mecenas świetnie wsłuchuję się w potrzeby i proponuje rozwiązania....
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

Monika L. - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam p. Mecenas Magdalenę Frieske-Pszczółkowską. Pełna perfekcja,...
~Monika L.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 września 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Kancelarie . Pani Mecenas rzetelna.miła.konkretna,potrafiąca...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna i skuteczna pomoc prawna. Polecam serdecznie.
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2022

Adrianna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam kancelarie ! Pełen profesjonalizm ze strony Pani Mecenas...
~Adrianna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2022

Bogusława N. - opinia wątek zamknięty Kancelaria Adwokacka Pani Mecenas Magdaleny Frieske-Pszczółkowskiej jest...
~Bogusława N.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 maja 2022

Zadowolony - opinia wątek zamknięty Super kancelaria Bardzo polecam, możecie liczyć na dokładne przyjrzenie się...
~Zadowolony
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Od pierwszego spotkania Pani Mecenas jak i jej prawa ręka...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Krystyna - opinia wątek zamknięty Przed zleceniem prowadzenia mojej sprawy rozwodowej byłam na konsultacji u...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, pełne wsparcie i profesjonalizm. Sprawa zakończona...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Wspaniała, profesjonalna obsługa. Przesympatyczna Pani Mecenas i jej prawa...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam kancelarię Adw. Magdaleny Frieske-Pszczółkowskiej. Pani...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam. Nigdy nie musiałem korzystać z pomocy prawnej. Moim...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Monika - opinia wątek zamknięty Apelacja w wykonaniu Pani Mecenas to było mistrzostwo świata. Rewelacyjny...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Klaudia - opinia wątek zamknięty Polecam , Adwokat Magdalena Pszczółkowska bardzo konkretna i sympatyczna i...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry