Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - opinia To jakieś nieporozumienie współpraca z ta kancelaria, zawalanie terminów,...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

klient - opinia wątek zamknięty nie polecam , nie polecam, zero wsparcia, zero rzetelnosci ...te BLOGI tej...
~klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2022

Lucas.K - opinia wątek zamknięty Super podejście do klienta, szukanie indywidualnych rozwiązań dla każdego, z...
~Lucas.K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Jozef - opinia wątek zamknięty Dziekuje za pomoc Panie Mecenasie - bez Pana sprawa nie byłaby wygrana.
~Jozef
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2021

gosc wątek zamknięty najgorszy adwokat z jakim kiedykolwiek miałam nieprzyjemność .... gorąco nie...
~gosc
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2017

Obietnice bez pokrycia wątek zamknięty Najgorsza kancelaria prawna z jaką miałam okazję współpracować . Dostałam...
~Gość
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Najlepszy wątek zamknięty Nawet będąc wyznaczony z Urzędu wykazuje maksimum zaangażowania i fachowość...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Gorąco polecam wątek zamknięty Gorąco polecam Kancelarię pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pełen...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Wspaniała atmosfera. Ogromna skuteczność. Dbałość o klienta.
~K.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Beata R. - opinia wątek zamknięty Mecenas bardzo skuteczny, trochę długie terminy oczekiwania acz skuteczność...
~Beata R.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Doskonała wiedza merytoryczna wątek zamknięty Pan Mecenas posiada wprost niesamowitą wiedzę merytoryczną, spokojne...
~Karolina
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2011

Adwokat Rafał Bednarczyk wątek zamknięty To adwokat z powołania i z pasją do tego co robi. Doskonała wiedza...
~Cezary klient
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry