Widok

Adwokat alimenty

Rozwiodłam się 17 lat temu, były mąż płaci alimenty na mnie ustalone 17 lat temu. Pracuje i zarabiam mało, byly mąż ma dochody koło 2 mln zł. Dorosłam do tego żeby zmienić to, nie może być tak że ja klepie biedę. Rozwód z wyłącznej winy byłego męża. Czy można to zrobić notarialne przez notariusza czy adwokata. Nie chcę się spotykać z nim w
sali na rozprawach. Słyszałam że można to zrobic prościej. Obecnie dostaje 600zl. Proszę o rady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zmień pracę na lepiej płatną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://trucktruck.pl/?p=232 dobra oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na serio to ogarnij się i zacznij żyć jak dorosły człowiek a w stronę byłego męża nie masz już po co patrzeć.
Zaniedbań sprzed 17 lat żaden adwokat nie da rady odzyskać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może tak ogarnij się i zacznij lepiej zarabiać? xD Chcesz żerować na byłym mężu? Rozumiem alimenty na dziecko ale żeby z męża zdzierać? Nawet mi Cię nie żal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

Dobór narzędzi i maszyn do produkcji (3 odpowiedzi)

Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest staranny dobór narzędzi...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

do góry