Widok

Adwokat do zadań specjalnych - dla mnie od ponad 10 lat numer 1

Każdy ma prawo do oceny... jednym może się podobać system pracy mecenas, innym zazdrosnym za wyniki... nie. Od ponad 10 lat nie zawiodła mnie w żadnej sprawie. Dla mnie to sama czołówka gdyńskiej palestry, jeżeli chodzi o prawo rodzinne, rozwody, walkę o dzieci, alimenty, nie ma sobie równych. Mecenas do zadań specjalnych, zawsze zaangażowana w sprawę, walcząca, wyszukująca argumenty, które stronę przeciwną wprowadzają nie jednokrotnie w zakłopotanie... często miażdżąca przeciwnika jednym dosadnym pismem. Pani Halino tak trzymać, jak ktoś kiedyś powiedział - "trenera drużyny zwycięzców się nie ocenia" Ja dziękuję za poświęcony czas oraz pomoc.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam do czynienia z wieloma mecenasami-adwokatami, ale to co tu piszą jeden super, poleca inny odradza, a wyniki spraw są ważniejsze i zadowolenie klientów, ja nie jestem zadowolona, wiele spraw jak idzie nie tak to zwala na stronę przeciwną , a tak nie powinno być?!?!?! od 40lat Pani Krysińska działa na wolnym rynku jako mierny adwokat w sprawach, gdzie chodzi o kasę najpierw bierze dla siebie?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry