Widok

Adwokat - rozwod

Witam
Szukam dobrego adwokata ktory poprowadzi moj rozwod, bardzo prosze o informacje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc, ja juz jestm po rozwodzie i mialam swietna radce prawną, wziela tylko dwa tysiace i wszystko super przeprowadzila i ja nawet na sprawy nie chodzilam Goraco polecam, baba taka z jajem ze tak powiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tylko co to za baba? Jak się nazywa? Nikt nic nie wie, a ja też szukam kogoś dobrego......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, a jak godnosc trj pani mecenas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.kancelaria.eu/partnerzy/ to bardzo dobrzy prawnicy, jednak usług może być znacznie wyższa niż pisała koleżanka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ambrozja ja znam dobrego i stosunkowo niedrogiego adwokata. Napisz do mnie na mmalina121@wp.pl to Ci podam namiar jesli będzie zainteresowana oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy specjalizują się w rozwodach, ale może warto sprwadzić mgslaw w manhattanie mają swoje biuro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Zbigniew Cieślik kompetentny i za rozsądne stawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Pani Mecenas rozwiodla mnie szybko i jeszcze wywalczyla wysokie alimenty dla mojego synka. Bardzo angazuje sie w sprawe. Tel. 607-06-77-72
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po co wam papuga, macie za dużo kasy, możecie się rozstać kulturalnie jak cywilizowani ludzie
Innowacje zamiast imitacji
www.systemysolarne.co
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj na e-prawnik.pl
ja sie rozwodziłem 1,5 roku temu i wziolem ich na początek żęby wiedziec co i jak i bardzo jestem zadowolony z ich pomocy. bardzo ciekawa opjc 24h darmowej wyceny wiec wiesz ile cie to kosztuje jeszcze przed tym nim zdecydujesz sie na ich pomoc.
podaje linka do ich porad https://e-prawnik.pl/zamow-opinie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani mecenas ABRAMOWICZ, ma swoja kancelarię na starówce, jest BARDZO dobra, z jej pomocą pewna wygrana w sądzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktos moze korzystał z uslug podczas rozwodu z Kancelari Michala Wenta w Gdańsku???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomyślałam, że warto odświeżyć temat, bo jednak trochę się pewnie przez te kilka lat zmieniło. Dla mnie rozwód to był straszny stres. Ktoś ze znajomych poleciał mi Karola Czaplewskiego. Sama nawet nie miałam wtedy czasu po forach szukać, tyle to wszystko zjadało mi czasu i nerwów. Od rozpoczęcia współpracy sprawa zaczęła się toczyć sprawnie, szybko udało się wziąć rozwód, warunki były jak najbardziej satysfakcjonujące. Dlatego nie ma co się martwić, warto zwrócić się do dobrego adwokata i powierzyć wszystko jemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić współpracę z Kancelarią Klisz i Wspólnicy, to naprawdę fachowcy. Nowi na Trójmiejskim rynku, ale z dużym doświadczeniem w całej Polsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mecenas koralewski z kancelarii klisz i wspólnicy. po pierwsze człowiek potem prawnik - konkretny i zaangazowany w sprawę, nie kręci nosem i mówi jak jest i jakie szanse i na jaka kase sie przygotowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brałam rozwód dwa lata temu i bardzo mi wtedy pomogła Pani Grześkowiak. Wspaniała kobieta, dobrze prowadzi sprawy rozwodowe, nie da zginąć swojemu klientowi. Bardzo jest ok!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze polecam mecenasa Karola Czaplewskiego - jest specjalistą od tego typu spraw. Reprezentował mnie w dwóch instancjach (mąż się odwoływał). Wygraliśmy. Prowadzi na swojej stronie bloga o rozwodzie, alimentach i kontaktach z dziećmi. https://czaplewski-kancelaria.pl/rozwod-gdynia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

do góry